Навчальний тиждень №18: календар січня
Святковий настрій, складні теми й нові захопливі проєкти
1 клас
Першокласники дізнаються багато нового про Різдво й Новий рік, традиції їх святкування. Привітають іменинників місяця, а також підготують сувеніри однокласникам, які в січні святкують день народження.
Головне, що мають знати батьки:
Під час уроків математики школярики ознайомляться з поняттям вартості. Дізнаються, що таке банкнота, монета, попрактикуються в лічбі грошей і навчаться розв’язувати задачі на знаходження вартості. Стартує навчальний проєкт «Як вимірювали величини в минулому».
Класовод навчатиме дітей складати довгострокові плани — на прикладі навчальної діяльності. За потреби вчитель проконсультує і дитину, і вас щодо того, як усунути прогалини в шкільних знаннях.
Навчальний план передбачає екскурсію для ознайомлення з різноманітністю свійських і диких тварин. За можливості діти відвідають зоопарк, зоомагазин, ферму, шкільний живий куточок тощо. Якщо діти навчаються дистанційно, екскурсія буде віртуальною, але не менш цікавою!
На уроки арт-технологій готуйте альбом, воскові олівці й акварель. Діти вчитимуться виражати настрій і почуття малюнком!
2 клас
Соціокультурною темою тижня в другому класі теж будуть свята січня. Водночас, на тлі підготовки до Нового року, учитель може провести тестування дітей для визначення мотивації навчання.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня навчальний план передбачає в межах уроків української мови бібліотечне заняття. Якщо діти відвідують школу, то зможуть завітати до шкільної бібліотеки й навчитися працювати з тлумачним словником. Якщо навчання — дистанційне, подбайте, аби ваша дитина мала доступ до такого словника, бажано — паперового, а не онлайн-версії.
На уроках математики стартує навчальний проєкт «Знати таблицю множення як свої десять пальців». Якщо ви берете активну участь у шкільному житті дитини, радимо відсвіжити свої знання, погугливши терміни кратне й різницеве порівняння та відношення кратного й різницевого порівняння.
Навчальна програма цього тижня передбачає екскурсію до зимового саду, природничого чи зоологічного музею, океанаріуму або інших штучних середовищ. Найімовірніше, вона вийде віртуальною, але дасть змогу дітям ознайомитися з різноманітністю рослин і тварин Землі. Школярики також навчаться читати план місцевості, а також складати маршрут за цим планом.
Цієї п’ятиденки відбудеться захист навчального проєкту зі всесвіту, а також вихідний тематичний селфі-аудит. Наступного тижня чекайте на діагностувальну роботу!
Готуйте папір і вторинні матеріали, а також пластилін чи глину на уроки арт-технологій!
3 клас
У третьому класі стартує соціокультурний тижневий проєкт, присвячений календарним святам січня і відповідним традиціям. Діти також можуть пройти тестування для визначення мотивації навчання.
Головне, що мають знати батьки:
На уроках української мови діти вивчатимуть правила написання слів із чергуванням [е] з [и], із префіксами роз-, без- і с-, а також з апострофом. А ще вони виконають стислий переказ тексту.
Заняття з математики будуть присвячені задачам із формулами вартості, обсягу роботи й шляху. Вашим школярикам доведеться засвоювати особливо складну тему, тож наберіться терпіння і будьте готові підбадьорювати й мотивувати сина / доньку долати нові труднощі.
На уроки арт-технологій знадобляться папір, гуаш, кольорові олівці або фломастери, а також вторинні матеріали. Третьокласники конструюватимуть конус, а ще створять малюнок-проєкт снігової баби.
4 клас
Четвертокласники досліджуватимуть народні традиції святкування Різдва й Нового року. У такій святковій атмосфері класовод постарається провести тестування учнів для визначення рівня пізнавальної активності й спланувати індивідуальну роботу з ними за результатами тестування.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня школярики презентуватимуть готові навчальні проєкти з математики на тему «Фантастика Жуля Верна й наукові відкриття». Крім того, вони виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Діагностувальну роботу заплановано на наступний тиждень або на кінець нинішнього.
Вашій дитині може знадобитися ваша допомога в підготовці до одного з уроків української мови. Четвертокласники презентуватимуть й обговорюватимуть твори різних авторів і жанрів про сніг.
На заняття з арт-технологій готуйте папір, картон і ножиці — діти вирізуватимуть витинанку. А ще готуйте папір для малювання і фарби — для створення шедевра в техніці ляпкографія.
І насамкінець — кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
Поділіться цією сторінкою
19.12.2022