Огляд навчального тижня №14: вивчати світ допоможуть рослини
Нові орфографічні правила, типи задач, комп’ютерні програми, художні техніки… Усе це й ще багато цікавого підготували для четвертокласників окрилені педагоги.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У четвертому класі стартуватиме соціокультурний проєкт, присвячений флорі. Діти дізнаються багато нового про зникомі види рослин рідного краю і про те, як оберігати їх.
На уроках української мови діти вивчатимуть правила написання слів, у яких відбувається чергування звуків. А ще вони ознайомляться з творами, персонажами яких є… рослини!
Уроки й домашні завдання з математики стануть складнішими. Діти вчитимуться множити й ділити багатоцифрові числа на три- й двоцифрові — з нулем у середині запису, а також розв’язувати задачі про продуктивність спільної праці.
На заняттях з арттехнологій четвертокласники опанують техніки виготовлення рельєфу й фризу. Ознайомляться з угорською народною музикою. Напишуть нові закінчення для відомих народних казок і спробують скласти власну казку. Навчаться редагувати таблиці в текстовому редакторі, опанують створення в ньому календарів, оголошень і запрошень.
Що варто взяти на олівець батькам
Поки ваша дитина опановує кілька складних орфографічних правил української мови, радимо й вам освіжити знання щодо написання префіксів з-/с-, роз-/без-, а також щодо чергування звуків [е] / [и].
У класі може відбутися акція з озеленення — День кімнатних рослин. Можливо, вас попросять поділитися горщиком, добривом, ґрунтом чи пагоном. Якщо ви вирішите поділитися вазоном із живою кімнатною рослиною, радимо дібрати інформацію про неї: як називається, звідки походить і як її правильно доглядати.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— квадрат із цупкого картону зі стороною 10 см, дощечка, стеки, пластилін;
— картон формату А-5, пластилін, стеки.
Вас може зацікавити
Новини стають усе похмурішими. «Балакучі голови» в телевізорі і ютубі змагаються в тому, чий прогноз вийде страшніший. Таке діє на нерви не тільки дорослим. Негатив з екранів особливо позначається на дітях: і тому що вони взагалі легше піддаються маніпуляціям, і тому що розуміють далеко не все й зовсім не так, як дорослі. Як оборонити вразливу дитячу психіку від потоку небажаної інформації, читайте в статті
«Захистіть дітей від страшних новин».
Син чи донька просить у святого Миколая чи Діда Мороза цуценя? Дарувати йому (їй) собаку чи ні? Сподіваємося, наша стаття
«Що робити батькам, коли дитина просить собаку» допоможе вам зважити всі за і проти й розібратися, яке рішення ухвалити конкретно у вашій життєвій ситуації.
Ви слідкуєте, аби школярик у вашій присутності виявляв чемність. Та чи справді він розуміє користь хороших манер і чи додержується їх тоді, коли вас немає поруч? Як це можна забезпечити, читайте в матеріалі
«5 способів зробити дитину чемнішою».
Поділіться цією сторінкою