Огляд навчального тижня №5: дізнаємося більше про власну родину
Третьокласники презентуватимуть навчальні проєкти, розпочнуть нові й виконають діагностувальну роботу. Докладніше читайте в нашій статті!.
Чого чекати від навчального тижня
Наскільки ваші діти обізнані з історією і традиціями вашої родини? Чи добре знають вони, ким працювали й чого досягли в кар’єрі, особистому житті їхні бабусі й дідусі? А яких сімейних традицій додержують у вашій родині? Соціокультурний проєкт, який учитель пропонує третьокласникам цього тижня, має на меті пробудити в дітях цікавість до своєї сім’ї та посилити діалог між поколіннями в ній.
Учні третього класу на уроках англійської мови розпочнуть робити власноруч книжку «Книжка-саморобка», що міститиме вірші, загадки, казки чи комікси про осінню пору. Діти працюватимуть над цим проєктом і під час занять із інших предметів.
Чи знайомі ви з поняттям множин? Якщо ні або ви вже забули про це, варто пошукати інформацію про множини. Багато завдань у старших класах можна виконати, лише якщо знаєш основні операції з множинами і їхніми елементами. Ваші діти засвоюватимуть основи операцій із множинами вже цього тижня!
Учитель (учителька) може влаштувати третьокласникам і третьокласницям тренінг із самоконтролю «Як приборкати себе».
У разі можливості на одному із занять у класі відбудеться бесіда із психологом або соціальним педагогом про те, як будувати товариські стосунки з однолітками, родиною та знайомими.
Що варто взяти на олівець батькам
Під час уроків математики діти завершать навчальний проєкт «Задачі з бабусиної скриньки» й виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Школярики готуються до діагностувальної роботи, запланованої на наступний тиждень.
На заняттях із всесвіту школярики презентуватимуть навчальний проєкт «Багатошарові рідини», напишуть вихідний тематичний селфі-аудит і наприкінці цього ж тижня — діагностувальну роботу.
Учитель (учителька) може запросити вас на відеоконференцію або індивідуальну консультацію телефоном.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— гофрований папір двох кольорів, цукерки кулеподібної форми (карамельки), простий олівець, клей, ножиці, лінійка, гумка, дерев’яна шпажка (із заздалегідь обрізаними гострими кінчиками), скотч, котушка ниток;
— альбомний аркуш (А4), простий олівець, ластик, гуаш, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Чому в початковій школі цілий тиждень відвели на виховання в дітей поваги до сімейних традицій? У нашій статті пояснюємо, навіщо установлюють їх і
чому ваші діти мають знати традиції своєї родини
Ви, можливо, замислюєтеся, чи розвиває ваша дитина якості, необхідні в дорослому житті для побудови успішної кар’єри, отримання гідного доходу чи ведення власного бізнесу? Дізнайтеся
шість причин, з яких діти з геніальних творців перетворюються на посередніх і безперспективних виконавців, — і як цьому запобігти.
Що мають робити (і чого НЕ робити!) батьки, аби допомогти дитині зберегти інтерес до навчання, а також мотивувати до старанного засвоєння нових знань і навичок і долання труднощів у школі? Відповіді — у нашій публікації
«Як допомогти дитині добре вчитися: «дорослі» способи, що не спрацьовують».
Поділіться цією сторінкою