Огляд навчального тижня №25: нові шкільні виклики
Окрилені школярики готуватимуть подарунки для іменинників, виконуватимуть складні практичні завдання й розпочнуть новий навчальний проєкт.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники працюватимуть над соціокультурним тижневим проєктом, присвяченим святам березня. Зокрема, вони готуватимуть запитання й завдання до Дня письменника, Дня поезії, дня народження Тараса Шевченка тощо. А ще діти вправлятимуться в складанні текстів для вітальних листівок і смс-повідомлень.
Стартує навчальний проєкт із математики, присвячений використанню дробів у житті. Так діти не лише краще зрозуміють і запам’ятають теорію, а й усвідомлять важливість уміння працювати з дробами.
Заняття зі всесвіту будуть присвячені вивченню властивостей тіл, речовин і матеріалів. Діти дізнаються чимало про використання різних матеріалів людиною.
Під час уроків арттехнологій хлопчики й дівчатка ознайомляться з різницею між приватною і публічною інформацією. Так вони краще розумітимуть, про що можна розповідати стороннім людям, а яких відомостей краще не розголошувати без дозволу батьків. Навчатимуться користуватися програмами для онлайн-спілкування. Дізнаються, як засобами музики передають образи природи. Намалюють гуашшю, а також створять із паперу й картону вітальну листівку. Навчаться впізнавати, демонструвати різни емоції, як справжні актори.
Що варто взяти на олівець батькам
Цього тижня на уроках української мови вашим школярикам запропонують вивчити напам’ять вірш.
У березні в Україні відзначається День театру. Отож у разі можливості класовод організує екскурсію до театру або виступ шкільної драматичної студії чи драмгуртка.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— двобічний кольоровий картон, двобічний кольоровий папір, клей, ножиці, фігурні ножиці, простий олівець;
— шаблон вази, тонований папір (блакитного або зеленого кольору), гуаш, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Початкова школа — чудовий час мотивувати дітей мріяти про звершення, а також допомагати їм зберігати прагнення досягти цілі й наполегливість упродовж усього шляху до неї. А ми підкажемо вам кілька простих й ефективних способів це робити! Розповідаємо, як навчити школярика втілювати свої мрії, які якості ви можете допомогти йому для цього розвинути, а також даруємо інструмент, що полегшить шлях до мети, у публікації
«Мотивуйте дитину досягати цілі: 7 перевірених способів».
Просто вивчити матеріал — замало. Аби інформація та навички застосування її в різних життєвих ситуаціях засвоїлися на сто відсотків, вашому школярику потрібно систематизувати їх. Як узагальнити вивчений дитиною матеріал так, щоби його можна було просто пригадати й повторити? У статті
«Що таке блок-карта» пропонуємо батькам, які прагнуть завжди розуміти, чого і як саме вчиться їхній син (їхня донька), пояснення одного з термінів, які часто використовують учителі й учні — учасники освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Якщо персональна інформація потрапляє в руки злочинцям — шахраям, шантажистам, злодіям, грабіжникам тощо, вони можуть завдати вам чималої шкоди. Дуже часто зловмисники обирають своєю мішенню дітей. Дошкільнята, учні початкової школи й навіть підлітки не лише не мають дорослого досвіду, вони за своєю природою — довірливі. Про найпоширеніші ризики від спілкування дітей із незнайомцями, як останні зловживають довірливістю перших і про те, як захистити школяриків від численних, пов’язаних із цим небезпек, читайте в матеріалі
«Фішинг, шантаж і смертельні флешмоби: як вберегти дитину онлайн та офлайн».
Поділіться цією сторінкою