1 клас — Огляд навчального тижня №27: повертаємося в клас!
Черговий дайджест розповість, що запланували для окрилених школяриків автори освітньої програми на перший тиждень четвертої чверті.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
У першому класі, згідно з навчальним і виховним планами, стартує соціокультурний тижневий проєкт «Квітень святковий». Першокласники досліджуватимуть свята цього місяця, а також готуватимуть подарунки й вітання тим, хто має день народження або іменини саме у квітні. У межах проєкту заплановано багато цікавих, творчих і пізнавальних завдань: пошук і вивчення віршів, пісень, прислів’їв; підготовка сувенірів, обладнання, костюмів, постановка танців тощо. Результат діти представлять, як звичайно, наприкінці п’ятиденки.
Цього тижня діти виконають вхідні селфі-аудити з української мови, математики й усесвіту. Пам’ятайте, що вхідний селфі-аудит — це не перевірка знань учня, а визначення рівня обізнаності конкретної дитини про певну тему на самому старті її дослідження! Пізніше, після проходження вихідного селфі-аудиту, школярик зможе порівняти початковий і кінцевий рівні знань і чітко побачити власні навчальні досягнення.
Під час уроків арттехнологій першачки ознайомляться з жанром народної дитячої пісні; вправлятимуться в декламуванні віршових і прозових творів, змінюючи гучність голосу; ліпитимуть фігурки жайворонків із солоного тіста.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках усесвіту першокласники впродовж тижня розпочнуть і презентують навчальний проєкт із вивчення довколишнього світу.
Учитель може запросити дітей на екскурсію до пам’ятників рідного міста / села. Якщо ситуація виявиться несприятливою, учитель розповість дітям про історію населеного пункту і його визначні місця під час одного з уроків.
На заняттях з арттехнологій знадобиться таке: солоне тісто, родзинки, стеки.
Вас може зацікавити
Укотре лаєте дитину за певний вчинок, а вона вкотре спотикається об ті самі граблі? Психологи стверджують: це тому, що мозок молодшого школяра фізично не доріс до розуміння критичних зауважень! Водночас діти, щиро прагнучи заслужити схвалення дорослих, завжди реагують на емоції, однак часто неправильно трактують їх. Отож, щоб дитина справді зрозуміла, чому ви на неї сердитеся, і скоригувала свою поведінку так, як ви цього бажаєте, лаяти її необхідно, додержуючи певних принципів. Стаття
«Розгнівані поведінкою дитини? 5 способів висловити це правильно» містить чіткий список заборонених (тобто неефективних чи просто шкідливих) прийомів, а також алгоритм дій, які гарантовано дадуть бажаний виховний ефект!
Часто батьки недооцінюють важливість міцного й довгого сну для школяра. А саме від його тривалості і якості залежить не лише здоров’я, а й успішність навчання! Ми допоможемо розібратися, що заважає вашій дитині добре висипатися. Про наслідки браку сну, як переконатися, що школярик висипається, і якими способами ви можете забезпечити йому оптимальний режим сну, розповість публікація
«Солодкий сон: простий спосіб допомогти дитині краще вчитися»
Не буває так, щоби дитина стабільно зберігала мотивацію старанно навчатися. У кожного з нас бувають періоди, коли видавати високі результати важко: дні, тижні… А то й місяці. Власне, усі хороші мами й татусі хвилюються, що успішність розумного, здібного школярика може «з’їхати». Що ж мають робити батьки, аби допомогти дитині зберегти інтерес до навчання, долати труднощі в школі, мотивувати до старанного засвоєння нових знань і вмінь? Про це читайте в матеріалі
«Як допомогти дитині добре вчитися: «дорослі» способи, що не спрацьовують»
Поділіться цією сторінкою