Огляд навчального тижня №26: демонструємо здобуті знання й уміння
Ваша дитина презентуватиме проєкти, виконуватиме вихідні тематичні селфі-аудити й діагностувальні роботи. Подробиці — у новому огляді тижня!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Класовод запропонує першокласникам новий соціокультурний п’ятиденний проєкт «Посвята в читачі». Вашому школярику знадобиться допомога в доборі віршів, прислів’їв, загадок, скоромовок, казок та інших фольклорних і літературних творів про книжки й користь читання. Упродовж тижня дітей навчатимуть дбайливого ставлення до книжок, пробуджуватимуть їхній інтерес до художньої літератури й до читання загалом.
Учитель організує тимчасовий обмін улюбленими книжками між однокласниками.
На уроках математики діти навчаться дізнаватися час за аналоговим і цифровим годинниками.
Під час уроків арттехнологій першокласники дізнаються про роль і символіку кольору, світла й тіні в літературних творах. Навчаться розрізняти пісню, танець і марш, а також упізнавати й відтворювати відповідні ритми. Намалюють ескіз афіші для театральної вистави.
Що варто взяти на олівець батькам
Цього тижня в першому класі на заняттях з української мови відбудеться захист навчального проєкту «Моя улюблена книжка» й вихідний тематичний селфі-аудит.
На уроках математики діти презентують результати роботи над проєктом «Математика у віршах». А ще виконають вихідний тематичний селфі-аудит.
Під час занять з усесвіту першачки презентуватимуть результати трьох навчальних проєктів: «Город на підвіконні», «Мій домашній улюбленець» і «Професії моїх батьків». На них також чекає вихідний селфі-аудит навчальних досягнень зі щойно вивченої теми.
За змогою вчитель організує екскурсію до шкільної або місцевої дитячої бібліотеки. Якщо офлайн-екскурсію з якихось причин провести неможливо, дітям можуть запропонувати одну з віртуальних подорожей найцікавішими бібліотеками України й світу.
Вас запросять на батьківський консиліум, де обговорюватимуть виховання справжнього читача.
На уроках арттехнологій знадобиться таке: альбом / папір для малювання, кольорові й простий олівці, лінійка, ножиці, гумка.
Вас може зацікавити
Чоловіки не схильні висловлювати свої сентименти й думки відверто. Мовляв, син і так зрозуміє недосказане. А от дитячі психологи стверджують протилежне: дитина не має того життєвого досвіду, який здобув її тато. Син не знає, що відбувається в голові його батька. Тому принципи «здогадайся сам» і «підростеш — зрозумієш» здебільшого не спрацьовують так, як би хотілося татусям. Діти або зовсім не розуміють отриманого меседжу, або тлумачать його неправильно, або витрачають забагато часу на розшифровування. Тож науковець закликає всіх люблячих батьків бути більш… багатослівними. А саме — старатися проговорювати дитині або просто в її присутності логічний ланцюжок думок повністю, а не просто натякати на нього. Які саме теми й життєві ситуації потребують розтлумачення? Дізнайтеся зі статті
«Що сини мають чути від татусів щодня, аби вирости справжніми чоловіками»
Ваша дитина стала млявою, почастішали коливання настрою, а бажання навчатися й працездатність знизилися? Можливо, сон у вашого школярика став неспокійним, а після сну дитина не відчуває свіжості й бадьорості? А може, ви помітили, що в неї з’явилися подразнення або що шкіра лущиться? На гребінці залишається більше волосся, ніж завжди? Загострилася алергія? Якщо на календарі лютий от-от зміниться (або вже змінився) на березень, ви, найімовірніше, маєте справу із синдромом весняної втоми. Що саме спричиняє млявість, непрацездатність і поганий настрій у молодших школярів і як повернути їм бадьорість і активність, дізнайтеся з публікації
«Весняна втома й апатія в дитини: як побороти неприємні симптоми»
Читання — чудовий спосіб для школяра розвивати його творчі здібності й уяву. Це допомагає йому краще навчатися, критично мислити й удосконалювати навички спілкування. Як хороші батьки, ви, звісно ж, бажаєте, щоб ваша дитина бралася до книжки з ентузіазмом. Пропонуємо до уваги татів і мам декілька способів заохотити сина (доньку) більше читати, рекомендованих досвідченими батьками. Поради, які ми подаємо в матеріалі
«Як заохотити дитину читати більше: 10 способів, які рекомендують батьки» починаючи від створення затишного куточка для читання й закінчуючи цікавими завданнями, допоможуть вашому школярику стати завзятим бібліофілом!
Поділіться цією сторінкою