Огляд навчального тижня №12: змагання, спорт і нові проєкти
Попереджаємо про важливі події і можливі проблеми в шкільному житті вашого третьокласника. Читайте нашу статтю — уникніть організаційного хаосу в родині!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Мотивувати до ведення здорового способу життя й заняття фізкультурою і спортом покликаний новий соціокультурний проєкт, який діти виконуватимуть упродовж тижня. Третьокласникам запропонують пройти тест «Чи вмієш ти вести здоровий спосіб життя?», скласти кодекс чесної гри, а також розучити руханку чи комплекс вправ для ранкової зарядки. У межах проєкту школярів навчатимуть домагатися перемоги мирними й чесними способами.
Стартує новий навчальний проєкт з української мови — «П’єса про частини мови».
Уроки математики будуть присвячені новій темі: 2D- й 3D-фігурам. Розібратися в складних для дітей поняттях допоможе навчальний проєкт «Геометричні фігури в довкіллі», який вони розпочнуть цього тижня.
На уроках арттехнологій учні виготовлятимуть саморобки з вторинних матеріалів; малюватимуть незвичайний натюрморт; вивчать різні музичні інтонації й динамічні відтінки; дізнаються багато нового про види телепередач й ознайомляться з різними програмами й застосунками для перегляду відео.
Що варто взяти на олівець батькам
Ваша дитина впродовж останніх тижнів працювала над навчальним проєктом із всесвіту, присвяченому якомусь виду корисних копалин, воді або повітрю. Настав час продемонструвати результати її зусиль! Чекайте на розповідь дитини про презентацію виконаного проєкту!
Цього ж тижня вона пройде вихідний тематичний селфі-аудит і напише діагностувальну роботу зі всесвіту.
На уроках арттехнологій школярику цього тижня знадобиться таке:
— пляшки від питного йогурту (білі), кольоровий скотч, ножиці, пісок або крупи (горох, гречка, квасоля тощо);
— альбомний аркуш (А4), простий олівець, ластик, кольорові олівці або гуаш, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Ерудити — це інтелектуальна еліта суспільства. Вони стають не лише винахідниками чи вченими, а й експертами, радниками політиків, креативними директорами рекламних агенцій і кіностудій, президентами компаній і країн, підприємцями-інноваторами… Головне — вони здатні генерувати радикально нові ідеї і пропонувати оригінальні рішення складних проблем. Адже їхні знання з найрізноманітніших галузей науки й культури — чудова сировина для креативу! Яка ще користь від ерудиції і як розвивати її у вашої дитини, читайте в матеріалі
«Допоможіть своїй дитині розвинути ерудицію».
Граючись з однолітками чи дорослими, діти навчаються співпрацювати, робити щось по черзі, поводитися ввічливо як із «союзниками», так і з «супротивниками», спільно розв’язувати проблеми й конфлікти. Однак якщо хтось із них порушує правила на свою користь, бажаючи виграти за всяку ціну, це передусім призводить до сварки між дітьми. Якщо ця дитина й далі так робитиме, то не лише втратить друзів і здобуде погану репутацію, — вона не навчиться всіх перелічених вище навичок і, можливо, перенесе намагання досягти мети, не зважаючи на засоби, на інші сфери життя. А це — стратегічно невигідна тактика. Як правильно навчати сина (доньку) додержувати правил гри і не тільки, читайте в нашій публікації
«Вчимо дитину змагатися чесно».
В освітній системі «Світ чекає крилатих» застосовують деякі прийоми ментальної математики. У статті
«Ментальна математика. Навіщо ми змушуємо дітей обчислювати “в умі”?» пояснюємо, що це таке й навіщо вашій дитині засвоювати основи науки рахувати на абаку, пальчиками й подумки.
Поділіться цією сторінкою