Огляд навчального тижня №16: на фініші І семестру
Кожний урок буде хоча б трішечки святковим. Діти триматимуть у полі зору фінішну пряму семестру й докладатимуть зусиль, аби гідно пройти перевірку знань і вмінь із кожного предмета.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У рамках останнього в другій чверті соціокультурного проєкту окрилені школярі готуватимуться до зустрічі Різдва й Нового року.
На уроках арттехнологій діти створять витинанку й аплікацію, вивчатимуть далі тривалість музичних звуків, опанують новий танець-гру, а також дізнаються більше про вертеп і обряд водіння кози.
Учитель проаналізує, як кожен учень опановує навчальний матеріал, і в разі труднощів надасть поради й дітям, і батькам із подолання їх.
На учнів чекає також інструктаж із безпечної поведінки біля ялинки, а також під час розваг у снігу й на кризі.
Що варто взяти на олівець батькам
Другокласники на уроці української мови презентуватимуть навчальні проєкти «Новорічний випуск саморобного дитячого журналу», «Казки / прислів’я / скоромовки / вірші / оповідання / дитячі пісеньки / загадки про рослини».
Під час уроку інформатики відбудеться презентація проєкту «Створення коміксу в середовищі графічного редактора з готових зображень».
Заплановано також вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальну роботу з української мови.
Діагностувальні роботи відбудуться також на заняттях з англійської мови й математики.
Класовод проведе батьківський консиліум на тему «Роль батька в сімейному вихованні». Він також надасть поради, як убезпечити дітей від нещасних випадків під час канікул.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— аркуш двобічного кольорового паперу, нитки для в’язання або стрічка, ножиці, клей, новорічний дощик або блискітки;
— картон синього або білого кольору, ножиці, клей ПВА, біла / синя / фіолетова гуаш, склянка-нерозливайка, нитка чи вузька кольорова стрічка синього / білого кольору, простий олівець, ластик.
Вас може зацікавити
Світ змінюється так стрімко, що ви часом непокоїтеся: а чи виплекає ваша дитина всі якості, необхідні для побудови хорошої кар’єри, забезпечення гідного заробітку чи успішного ведення власного бізнесу? Виявляється, упродовж останніх десятиліть усе потрібнішою на ринку праці стає креативність! Що саме вбиває в дітях бажання й здатність творити, як батьки можуть запобігти зникненню її в їхніх дітей, а також як знешкоджує шкільних убивць творчості й заохочує креативність система «Світ чекає крилатих», читайте в статті
«Як зберегти здібність вашої дитини, що зробить її успішною в дорослому житті».
Вимагаючи від молодших школяриків певної поведінки, ми схильні забувати, що їхні тіло, мозок і навіть зір не тотожні дорослим. Крім того, 7–10-річні діти не мають потрібного життєвого досвіду, який би підказав, чим може закінчитися та чи та ситуація, які наслідки матиме певна дія. Саме тому молодші школярі на дорозі поводяться інакше, ніж дорослі в такій самій ситуації. Як навчити свою дитину правил дорожнього руху й убезпечити її від фатальних помилок, читайте в публікації
«Як навчити дитину обережної поведінки на дорозі».
У першій чверті кожного класу початкової школи цілий тиждень відведено темі сімейних традицій. Дітей просять підготувати коротку розповідь про традиції їхньої родини. І завдання батьків — допомогти школярикам чітко сформулювати їх. У матеріалі
«Сімейні традиції» пояснюємо, навіщо родинам традиції, які вони бувають і чому вашим дітям варто знати й додержувати їх. Гадаєте, що у вашій молодій родині якихось певних традицій немає? Прочитавши статтю, ви поглянете свіжим оком на своє життя — і приємно здивуєтеся!
Поділіться цією сторінкою