Огляд навчального тижня №15: готуємося до перевірки знань
Добігає кінця І семестр. Упродовж цієї і наступної п’ятиденок другокласники будуть підсумовувати вивчене, демонструвати результати своєї роботи й готуватися до святкування Різдва й Нового року.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Тижневий проєкт у другому класі присвячено календарю грудня. Діти вітатимуть батьків із професійними святами, а однокласників — з днем народження чи іменинами, якщо ті припадають на цей місяць. Можливо, дитина попросить вас допомогти в пошуку й вивченні віршів, пісень і прислів’їв чи в підготовці костюма для мініконцерту.
На уроках української мови стартує навчальний проєкт «Новорічний випуск саморобного дитячого журналу (казки / прислів’я / скоромовки / вірші / оповідання) про зиму, дитячі зимові свята».
Також розпочнеться навчальний проєкт з інформатики «Створення коміксу в середовищі графічного редактора з готових зображень».
У виховному плані вашого класовода — зустріч дітей із представниками професій, які відзначають свої свята в грудні.
Відбудеться благодійна акція. Школярики підготують подарунки для дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також тих, що перебувають в інтернатах.
Під час уроків арттехнологій другокласники навчаться створювати цифрові ілюстрації для літературного твору (комікси). Дізнаються більше про тривалість музичних звуків, колядки, обряд водіння кози й ігровий та ляльковий вертепи. Створять квітковий візерунок у техніці розпис пальцями й виготовлять із ниток або стрічок новорічну прикрасу.
Класовод навчить учнів деяких етикетних правил відвідування й приймання гостей. А ще проведе бесіду про ставлення до однокласників й інших дітей у школі.
Що варто взяти на олівець батькам
Під час занять із математики діти впродовж цієї п’ятиденки виконають від початку до кінця й презентують навчальний проєкт «Геометричні фігури в довкіллі».
На школяриків чекають вихідні селфі-аудити з англійської мови й математики. Діагностувальні роботи із цих предметів заплановані вже наступного тижня!
Учитель проведе з дітьми інструктаж із поведінки під час ожеледі. Попросіть школярика розповісти ці правила безпеки родині. Йому буде не зайве повторити їх ще раз!
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— аркуш двобічного кольорового паперу, нитки для в’язання чи стрічка, ножиці, клей, новорічний дощик або блискітки;
— картон синього чи білого кольору, ножиці, клей ПВА, біла / синя / фіолетова гуаш, склянка-нерозливайка, синя або біла нитка чи вузька стрічка, простий олівець, ластик.
На уроці англійської мови учні напишуть листи до Санти (святого Миколая). Це шанс дізнатися, який подарунок вони хотіли б знайти під ялинкою. Що раніше ви проведете розвідку, то більше часу матимете на підготовку святкового сюрпризу.
Вас може зацікавити
Вам уже траплялася на нашому сайті ця стаття. Однак, зважаючи на її актуальність, ми знову ділимося покликанням на неї. Отож пропонуємо батькам у статті
«Ожеледиця й мороз: убезпечте своїх дітей від травм і хвороб» кілька відповідей на запитання дітей, які можуть прояснити доцільність деяких правил безпеки взимку.
Чи вистачає вашому школярику часу на виконання домашніх завдань? Чи часто забуває він у школі спортивну форму? Чи здатен правильно визначити, яка справа важливіша, а яку можна відкласти? Чи не запізнюється він у школу? Словом, чи навчили ви свою дитину організованості? У публікації
«Допоможіть дитині стати організованою»
пропонуємо кілька порад, успішно перевірених реальними батьками на власних дітях.
Хочете завести собаку чи кота, але вагаєтеся, чи не завдасть це незручностей вашому школярику, бо ваша домівка не така вже й простора? Або, навпаки, дитина вже досить доросла й відповідальна, просить подарувати їй пухнастого друга, а ви вагаєтеся, чи не відверне домашній улюбленець її увагу від навчання? Розповідаємо, яку користь вашому школярику й усій родині може дати кіт, собака, кролик, хом’ячок або пацючок, а також наводимо цікаві факти, підтверджені дитячими психологами й лікарями, у матеріалі
«6 вагомих причин подарувати дитині домашнього улюбленця».
Навздогін попередньому покликанню даємо ще одне, застережне — щодо дарування дитині собаки. На відміну від котів, хом’ячків й іншої чотирилапої дрібноти тут є певні нюанси, які вашій родині необхідно зважити до того, як погоджуватися на дитяче прохання завести песика. Про що саме йдеться, дізнайтеся зі статті
«Що робити батькам, коли дитина просить собаку».
Поділіться цією сторінкою