Навчальний тиждень № 8: підбиваємо підсумки чверті
Діагностичні роботи, презентація проєктів і батьківські збори — що, коли і як
Новий тиждень буде тривалим — у суботу відпрацьовуємо за додатковий вихідний у п’ятницю). Зате він останній у чверті — з 25 до 31 жовтня в школярів будуть осінні канікули.
Сподіваємось, ви вже розв’язали питання, хто наглядатиме за вашим школяриком впродовж канікул. Якщо ж ні — у вас є тиждень, аби організувати групу підтримки.
Пам’ятайте, дітей віком до 12 років не рекомендується лишати вдома без нагляду! Це не лише небезпечно. Навіть якщо ваша дитина самостійна для свого віку й не боїться лишатися вдома сама, краще, аби вона знала, що в разі потреби може отримати допомогу чи просто моральну підтримку в дорослих — хоча б у сусідки-пенсіонерки.
1 клас
Темою останнього в цій чверті соціокультурного проєкту для першокласників стане золота осінь. Діти готуватимуться до виставки малюнків, шукатимуть народні прикмети та пісні про осінь. Навчальний план передбачає цього тижня екскурсію в лісопаркову зону. Школярики збиратимуть осіннє листя й навчаться оформлювати осінні букети. Уточніть у вчителя, коли відбудеться прогулянка, й потурбуйтесь того дня про зручні взуття й одяг для дитини.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На останньому цього тижня уроці української мови діти розпочнуть навчальний проєкт, присвячений улюбленим дитячим журналам.
-
На занятті з предмета “Всесвіт” діти презентуватимуть готові проєкти “Кому відкриває свої таємниці всесвіт”, “У природи немає поганої погоди”, “Корисне з некорисного”.з вивченої теми. А ще першокласники напишуть вихідний селфі-аудит з теми, що вивчалася впродовж кількох попередніх тижнів.
-
Цього тижня вчитель запросить вас на батьківські збори. Тож уточніть час і форму їх проведення (у школі чи онлайн), щоби спланувати свій час заздалегідь.
2 клас
Другокласники теж будуть залучені до соціокультурного проєкту “Золота осінь”, що триватиме весь тиждень. Діти побувають на екскурсії, збиратимуть природні матеріали й виготовлятимуть осінні композиції, добиратимуть вірші, пісні, загадки, лічилки про осінь, готуватимуться до вікторин і конкурсів. Перед канікулами вчитель проведе інструктаж з безпечної поведінки на дорозі, зокрема в тумані.
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
Другокласник цього тижня підбивають підсумки роботи за два місяці. Зокрема вони напишуть вихідний тематичний селфі-аудит, а затим діагностувальну роботу з математики.
-
На останніх у чверті уроках української мови діти здійснять і презентують проєкт “Книжка-саморобка про осінь”, проведуть вихідний тематичний селфі-аудит і напишуть діагностувальну роботу.
-
Учитель запросить вас на батьківські збори. Уточніть, коли й у якій формі вони відбудуться, щоб за потреби відпроситися з роботи заздалегідь.
3 клас
Темою соціокультурного проєкту в третьому класі цього тижня стане осінь. Діти побувають з екскурсією в осінньому лісі, під час якої матимуть нагоду перевірити народні прикмети осені. Також діти презентують результати проєкту “Книжка-саморобка з власними творами про осінь”.
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
На заняттях з англійської мови школярі здійснять вихідний тематичний селфі-аудит.
-
На уроках української мови й математики третьокласники пройдуть селфі-аудит і виконають підсумкову діагностувальну роботу.
-
На урок хендмейду вашій дитині знадобиться осіннє листя — для аплікації та букету.
-
Будьте готові до того, що вчитель запросить вас цього тижня відвідати батьківські збори. Уточніть заздалегідь час, аби за потреби спланувати свій графік.
4 клас
Четвертокласники, як і учні молодших класів, реалізують тижневий проєкт, присвячений осені. Зокрема, вони побувають з екскурсією в лісопарковій зоні, створять добірку народних прикмет осені.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
За можливості діти пройдуть повторне психологічне тестування, яке перевірить рівень їхньої мотивації до навчання і покаже вчителю, як поліпшити індивідуальну роботу з дітьми. Батьки школярів, які потребують допомоги в цій сфері, отримають консультацію.
-
Діти напишуть діагностувальну роботу з англійської мови й математики.
-
Цього тижня на вас чекають батьківські збори. Плануйте свій час, взявши це до уваги!
Бонус для батьків: поради та підказки
Ви не дуже задоволені рівнем грамотності вашої дитини? Наша стаття
Грамотними не народжуються пояснить, чому деякі діти завжди на “ти” з орфограмами, а інші постійно роблять помилки на письмі.
Що робити, а чого, навпаки, НЕ робити, щоб допомогти дитині ліквідувати виявлені прогалини у знаннях, читайте у публікації
У дитини проблеми з правописом? 7 помилок батьків, які намагаються допомогти дитині надолужити пробіли в знаннях граматики
На порозі — осінні канікули, тож ми підготували добірку порад батькам, які піклуються про безпеку своїх дітей — і фізичну, і психологічну:
Що має знати дитина про поведінку на дорозі.
Навчіть дитину орієнтуватися в місті
Захистіть дітей від страшних новин. Як новини по телевізору та в Інтернеті впливають на дітей молодшого шкільного віку та як їх уберегти від потоку негативу
Бажаємо успішних результатів: вам — у роботі, вашим дітям — у навчанні!
Поділіться цією сторінкою
18.10.2021