Навчальний тиждень № 20: допоможіть вашій дитині досягти успіху
Цього тижня окриленим школярикам знадобиться допомога батьків у підготовці до деяких занять
На учнів, які навчаються за освітньою системою «Світ чекає крилатих», чекають вихідні тематичні селфі-аудити, діагностувальні роботи й екскурсії на природу. А ще вони потребуватимуть вашої допомоги у вивченні нових понять, пошуку інформації в інтернеті й нестандартних інструментів і матеріалів на уроки арт-технологій.
1 клас
У першому класі розпочинається тижневий соціокультурний проєкт «Лютий святковий». Діти вивчатимуть вірші, пісні, прислів’я про останній місяць зими. Готуватимуть подарунки батькам чи однокласникам, які святкують день народження впродовж останнього місяця зими.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
Цього тижня на уроках математики першокласники пройдуть вихідний тематичний селфі-аудит. Крім того, вони презентують результати проєкту «Як вимірювали величини в минулому».
-
Через тиждень на заняття з хендмейду вашій дитині знадобиться пакувальний папір і декоративна стрічка. Учитель навчатиме її упаковувати подарунки й зав’язувати банти. Якщо ви ще не підготували цих матеріалів, зараз саме час їх придбати.
-
Учитель, можливо, запропонує батькам хлопчиків майстер-клас «Виховуємо справжнього чоловіка».
2 клас
Другокласників залучать до тижневого проєкту, присвяченого зимі. Об’єднавшись у групи, діти створюватимуть зимові композиції. Вони також робитимуть книжку-саморобку, для якої збиратимуть народні й літературні твори на тему зими. Учитель може влаштувати виставку дитячих артдоробків.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
Ваша дитина розпочне роботу над навчальним проєктом з української мови, присвяченим її улюбленому письменнику. Можливо, школярику знадобиться ваша допомога щодо пошуку в інтернеті цікавих фактів про цього автора. Крім того, він (можливо, теж із вашою допомогою) добиратиме скоромовки, прислів’я, загадки, пісеньки, вірші, казки чи оповідання про зиму.
-
Чекайте діагностувальну роботу з математики! Після неї розпочнеться нова тема, у межах якої другокласники вивчатимуть календарні одиниці лічби часу. Трапляється, школярам спочатку складно зіставляти такі одиниці часу, як рік, квартал, місяць, тиждень і день, і перетворювати, приміром, місяці у квартали тощо. У такому разі повправляйтеся разом!
-
Якщо погода буде сприятливою, учитель організує екскурсію на природу. Діти матимуть нагоду на власні очі спостерігати за сезонними змінами в природі, про які вони дізналися на уроках усесвіту. Уточніть у вчителя день прогулянки й подбайте, щоб одяг і взуття дитини були якнайзручнішими.
3 клас
Як завжди, у понеділок третьокласники розпочнуть новий соціокультурний проєкт. Цього разу він буде на тему зими. Працюючи в групах, вони реалізують різноманітні творчі міні-проєкти. Добиратимуть літературні й фольклорні твори про зиму, цікаві факти для вікторин і конкурсів, створюватимуть тематичні малюнки й саморобки. Наприкінці тижня вчитель може організувати виставку учнівських робіт.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На заняттях з української мови школярі презентують готовий проєкт — книжку-саморобку зі збіркою ігор зі словами. Затим на них чекає вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальна робота. Зокрема, діти складатимуть есе про зиму.
-
На уроках усесвіту третьокласники теж презентуватимуть результати роботи над кількома проєктами. Далі в плані — селфі-аудит і діагностувальна робота.
-
Школярики побувають з екскурсією на природі. Вони спостерігатимуть прикмети зими, а також поведінку птахів і тварин, яких зустрінуть у зеленій зоні. Одягніть і взуйте дитину так, аби їй було зручно на прогулянці.
-
Підготуйте вашій дитині на урок хендмейду товсті (вовна, акрил тощо) нитки для плетіння — вона виготовлятиме помпон. А для уроку образотворчого мистецтва, окрім фарб, знадобиться ще й котушка звичайних ниток середньої товщини — учитель навчить школяриків техніки, що називається ниткографія.
4 клас
Четвертокласники візьмуться до тижневого соціокультурного проєкту, присвяченого зимі та народним і мистецьким творам на зимову тематику. Якщо погода сприятиме, діти зможуть погратися на свіжому повітрі й провести конкурс снігових скульптур.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На уроках української мови ваша дитина презентуватиме результати роботи над проєктом «Казка про частини мови». Затим напише вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальну роботу.
-
Школярі можуть піти на екскурсію до парку, лісопосадки тощо. Вони спостерігатимуть сезонні зміни в природі. Подбайте про зручні взуття й одяг у день прогулянки.
-
На уроки арт-технологій підготуйте нитки для плетіння — дитина освоїть техніку плетіння на пальцях. А ще знадобиться вовна й інструменти для сухого валяння.
Бонус для батьків: поради та підказки
Поділіться цією сторінкою
31.01.2022