Шкільний тиждень №19: навчатися стає складніше, зате цікавіше
Що підготували автори проєкту «Світ чекає крилатих» для наших школяриків? На що звернути увагу батькам? Відповіді — у нашій новій публікації
1 клас
У першому класі стартуватиме соціокультурний проєкт, присвячений запобіганню поганим звичкам, що руйнують здоров’я. Крім того, діти пригадають правила безпеки на дорозі й дізнаються, як убезпечитися від нападу злочинців.
Головне, що мають знати батьки:
Якщо ваші першокласники навчаються очно, учитель може запросити шкільного медпрацівника для перевірки стану їхнього здоров’я, зокрема перевірити, чи немає і них проблем із зором і хребтом. За результатами батьки кожного учня отримають рекомендації від медика.
Радимо приділити більше уваги, коли дитина ділитиметься новими знаннями з математики. Цього тижня школярики вивчатимуть одиниці маси й місткості, а ще навчаться розв’язувати логічні задачі на визначення маси врівноважуванням. Головне, щоб дитина добре запам’ятала, що означають нові терміни, і не плуталася в них!
Чи запаслися ви кільцями від пластикових пляшок? Ваша дитина на уроці хендмейду створюватиме масажний килимок із пластикових кілець.
2 клас
Другокласники втілюватимуть у життя тижневий соціокультурний проєкт, що навчатиме цінувати життя і здоров’я — і власне, й людей навколо. Вони засвоять правила гігієни й охайності, дізнаються про шкідливість алкоголю, тютюну й наркотиків, повторять правила поведінки на дорозі та безпеки в спілкуванні з незнайомцями.
Головне, що мають знати батьки:
У програмі тижня — вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальна робота з української мови.
Готуйтеся також до вихідних селфі-аудитів із математики й всесвіту. Діагностувальні роботи із цих предметів відбудуться наступного тижня.
На уроки арт-технологій готуйте картон та інші вторинні матеріали, ножиці й клей. А ще — фарби, пензлики й альбом!
3 клас
У четвертому класі стартує соціокультурний проєкт, присвячений дитячим організаціям світу. Школярики складуть усний журнал «Дитячий рух у світі», вивчать правила роботи в команді, дізнаються про конкурси й змагання, започатковані різними дитячими організаціями.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня третьокласники презентують результати проєкту «Величини в нашому житті». А ще виконають вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальну роботу з математики.
На цей тиждень один з уроків української мови відведено під бібліотечне заняття, у межах якого діти вчитимуться користуватися тлумачним й орфографічним словником. Якщо ваші сини / доньки навчаються дистанційно, уточніть у вчителя заздалегідь, чи потрібно вам підготувати ці словники, і якщо так, то на який саме день.
Екскурсія (зважаючи на ситуацію, найімовірніше, вона буде віртуальна) запланована на один з уроків усесвіту. Третьокласники ознайомляться з різноманітністю рослин і тварин своєї місцевості.
Для занять з арт-технологій підготуйте клаптик тканини й кілька ґудзиків із чотирма отворами, голку й нитки. А ще дітям знадобляться альбом, кольорові олівці й гелеві ручки.
4 клас
Четвертокласники займатимуться соціокультурним проєктом про права дітей на членство в дитячих організаціях. Проєкт покликаний не лише ознайомити школярів із діяльністю дитячих організацій і рухів, а й спонукати їх до активної участі в громадському житті.
Головне, що мають знати батьки:
На одному з уроків математики діти виконають діагностувальну роботу. Вони продемонструють, зокрема, вміння розв’язувати задачі про рух рівномірний прямолінійний рух назустріч, у протилежних напрямках й одному напрямку.
На одному з уроків усесвіту відбудеться реальна або віртуальна екскурсія на природу. Згідно з навчальною програмою, діти мають ознайомитися з різноманіттям флори й фауни місцевості, у якій проживають.
На заняття з арт-технологій знадобляться: клаптик тканини, один-два ґудзики на ніжці, голка й нитки. А ще підготуйте альбом, фарби й/або олівці, фломастери, гелеві ручки тощо. Діти створять дизайн візитівки чи рекламного плаката, а в якій техніці це робити — визначатимуться самі.
Порада тижня: регулярно перевіряйте волосся всіх членів родини під яскравим освітленням
Навіть ретельне додержання гігієни не застрахує вашу дитину й родину загалом від вошей. Навіть у мирний час школами періодично прокочувалися хвилі педикульозу. Нині ризик підвищують перебої з водопостачанням, а з окупованих територій і «нуля» нерідко заїжджають небажані живі «подаруночки» й розповзаються відносно мирними містами й селами.
Як ефективно й без зайвої паніки впоратися з проблемою, читайте в статті
Підозрілий свербіж: що робити, якщо в дитини виявили воші
І насамкінець - ще кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
Поділіться цією сторінкою
09.01.2023