Навчальний тиждень №21: навчатися буває… святково!
Хто презентуватиме готові проєкти, а хто — розпочне нові. Дізнайтеся, які сюрпризи вашій дитині готують окрилені вчителі
1 клас
У першому класі стартує проєкт «Лютий святковий». Діти добиратимуть і вивчатимуть вірші, пісні, прислів’я про цей зимовий місяць. Виготовлятимуть подарунки для друзів, які святкують іменини або день народження. А ще дізнаються багато нового про свята, що відзначаються в Україні й у світі впродовж лютого.
Головне, що мають знати батьки:
На уроках української мови школярики презентуватимуть результати проєкту «Казки, прислів’я, скоромовки, вірші, оповідання, дитячі пісеньки, загадки про тварин». А ще виконають вихідний тематичний селфі-аудит.
Під час занять із математики діти ознайомлюватимуться з основами лічби в межах ста. А щоб краще і глибше засвоїти необхідні стартові знання, вони розпочнуть навчальний проєкт «Ярмарок чисел у межах 100».
Для уроків арт-технологій дітям знадобляться стрічки й папір для пакування подарунків. Заодно першокласники опанують мистецтво зав’язування бантів. Дитячі пальчики ще досить незграбні, а кожна опанована ними практична навичка розвиває не лише спритність рук, а й — через розвиток моторики — мозок.
Учитель може запросити батьків на майстер-клас «Виховуємо справжнього чоловіка».
2 клас
Свята лютого — тема соціокультурного проєкту, який упродовж цього тижня втілюватимуть і другокласники. Вони, зокрема, виготовлятимуть вітальні листівки й подарунки для друзів, які святкують день народження або іменини в лютому. А ще готуватимуть тематичні ігри, конкурси й вікторини. Зокрема — до шкільного тижня рідної мови.
Головне, що мають знати батьки:
На уроках української мови ваші діти вивчать правопис слів з апострофом і з буквосполученнями ьо і йо. Можливо, і вам варто відсвіжити свої знання орфографії, аби не відставати від сина / доньки в грамотності ;).
Під час занять із математики школярики вчитимуться підраховувати час, знаходити ціну й вартість, масу й місткість. А на заняттях зі всесвіту — складати власний розпорядок дня і планувати вільний час.
Підготуйте для уроків арт-технологій пакувальний папір і картон (коробочку тощо) для загортання подарунків, а також вторинні матеріали (стрічки тощо) для їх прикрашання. Крім того, вашим дітям знадобиться пластилін.
3 клас
Третьокласники долучаться до тижневого соціокультурного проєкту про свята лютого. Вони об’єднаються в групи, кожна з яких виконуватиме якусь частину загального проєкту. Зокрема, вони виготовлятимуть саморобки-подарунки для іменинників місяця. А ще готуватимуться до ігор, конкурсів і вікторин, які проведуть під час презентації проєкту наприкінці тижня.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня діти розпочнуть одразу кілька навчальних проєктів: з англійської та української мови, математики й усесвіту.
На хендмейд дітям знадобиться солоне тісто, а на образотворче мистецтво — альбом і гуаш.
Учитель проведе з дітьми диспут про доброту, а також бесіду, у якій пояснить неприпустимість образ, дражнилок і ненормативної лексики в спілкуванні.
4 клас
Четвертокласники теж працюватимуть над тижневим соціокультурним проєктом, присвяченим святам останнього місяця зими. Водночас у межах шкільного тижня рідної мови діти укладуть збірку висловів видатних людей про мову.
Головне, що мають знати батьки:
На одному з уроків англійської мови стартує навчальний проєкт «Настільна гра». А на заняттях з української мови діти розпочнуть роботу над ще одним навчальним проєктом «Ментальна карта: частини мови».
На початку тижня школярики презентують проєкт із всесвіту «Україна — європейська країна» і виконають вихідний тематичний селфі-аудит. А наприкінці тижня на них чекатиме діагностувальна робота.
До занять з арт-технологій підготуйте кольоровий картон і папір, ножиці, клей і гуаш. Крім того, учитель запропонує дітям створити сонечко з різних матеріалів — наскільки вистачить фантазії 🙂.
І насамкінець — кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
Поділіться цією сторінкою
16.01.2023