Навчальний тиждень №17: у фокусі уваги — світ тварин
Розпочинаємо навчатися за програмою III чверті! Дізнайтеся, які нові проєкти чекають на ваших дітей
1 клас
У першому класі впродовж цього тижня діти всебічно вивчатимуть тему тваринного світу планети. Вивчать нове слово фауна, дізнаються багато нових цікавих фактів про тварин, а ще засвоять правила поводження зі свійськими тваринами.
Головне, що мають знати батьки:
На заняттях з української мови вчитель(ка) запропонує школярикам розпочати навчальний проєкт, у межах якого вони добиратимуть казки, прислів’я, скоромовки, вірші, оповідання, дитячі пісеньки й загадки про тварин.
На уроці всесвіту стартуватиме новий навчальний проєкт, теж присвячений тваринам, — «Мій домашній улюбленець».
Для уроку арт-технологій помийте й висушіть пакет від соку чи молока. Діти робитимуть годівницю для птахів зі вторинних матеріалів.
Учитель(ка) може запросити вас на розмову, на якій обговорить із вами, як допомогти усунути проблемні моменти в навчанні, виявлені впродовж першого семестру.
Якщо ситуація дозволятиме, першокласникам запропонують екскурсію до зоопарку, на виставку котів / собак, до зоомагазину тощо. Якщо ваші сини й доньки навчаються дистанційно, вчитель проведе віртуальну екскурсію.
2 клас
Другокласників теж знайомитимуть із тваринним світом планети, запропонувавши їм соціокультурний тижневий проєкт на цю тему. Діти зможуть ознайомитися зі зникомими видами тварин, а також (якщо навчаються очно) колективно підготувати леп-бук про одну з тварин.
Головне, що мають знати батьки:
На одному з уроків української мови другокласники виконають усний докладний переказ тексту з опорою на малюнковий план і ключові слова. Крім того, стартуватиме навчальний проєкт «Листок здоров’я», у межах якого діти добиратимуть літературні твори про лікарські рослини.
Вашим синам і донькам запропонують обрати одну з таких тем для навчального проєкту з усесвіту: «Голоси тварин», «Тварини-чемпіони», «Тварини у творах мистецтва», «Тварини з прикріпленим способом життя (губка, поліп (корал), актинія)».
На заняття з арт-технологій знадобиться папір для оригамі, а ще альбом з олівцями, восковими олівцями та іншими інструментами для графічної техніки малювання.
3 клас
Уроки в третьому класі цього тижня теж присвячуються світу тварин. Учитель(ка) не лише допоможе дітям дізнатися якомога більше про фауну, а й навчить правильного ставлення до пухнастих і крилатих. Крім того, дітям нагадають про правила безпечного поводження з тваринами. Це актуально, оскільки через війну на вулицях побільшало бездомних собак і котів, а робити щеплення від сказу тваринкам у багатьох регіонах нема можливості.
Головне, що мають знати батьки:
Школярики долучаться до роботи над новим навчальним проєктом з української мови «Книжка-саморобка «Збірка ігор зі словами».
Ще один навчальний проєкт розпочнеться на уроці математики: «Величини в нашому житті». Він допоможе дітям краще засвоїти взаємозв’язок між різними одиницями вимірювання.
На одному з уроків усесвіту третьокласники обиратимуть з-поміж таких тем навчальних проєктів: «Тварини на рушниках і вишиванках», «Яку людину називають жайворонком, а яку совою і чому?», «За які риси й чому людину можуть називати хамелеоном?».
На арт-технології підготуйте тканину або фетр для аплікації. У навчальному плані також — навчити дітей моделювати збиті вершки, отож уточніть у вчителя / вчительки, чи знадобляться для уроку вершки в аерозольному балончику. Треба зважати на те, що нині у вашому регіоні цей товар може виявитися задорогим або його взагалі не буде в магазинах.
4 клас
Четвертокласників теж навчатимуть етичного ставлення до тварин й обережного поводження з ними — у межах соціокультурного проєкту, присвяченого тваринному світу Землі. Учитель запропонує дітям створити фотоколаж або леп-бук, а якщо навчаєтеся дистанційно — організує онлайн-вікторину просто на уроці.
Головне, що мають знати батьки:
Навчальний проєкт «Казка про частини мови» стартуватиме на одному з уроків української мови. А ще вчителька перевірить, як четвертокласники засвоїли вміння складати текст — опис тварини.
Ще один навчальний проєкт — «Україна — європейська країна» — розпочнеться на заняттях зі всесвіту. Діти досліджуватимуть зв’язки України, зокрема культурні, з іншими народами Європи.
На заняттях з арт-технологій школярикам знадобиться папір для оригамі, а також папір, фломастери / олівці / воскові олівці для зображання тварини в графічній техніці.
І насамкінець — кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
Поділіться цією сторінкою
19.12.2022