Огляд навчального тижня №24: проєкти, екскурсії, перевірка знань
Складні обчислення з дробами, нові навчальні виклики й незвичайні креативи. Дізнайтеся, що чекає крилатиків упродовж нової шкільної п’ятиденки!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Четвертокласники працюватимуть над тижневим етнографічним проєктом, темою якого є весна в малих фольклорних жанрах. У межах проєкту вони створюватимуть книжки-саморобки, малюнки, готуватимуть вікторини й конкурси, навіть складатимуть власні поетичні й прозові твори про весну.
На заняттях з української мови діти вчитимуться аналізувати структуру тексту й розпочнуть навчальний проєкт «Шифрувальники».
Заняття з математики будуть досить складними: діти навчатимуться проводити обчислення зі звичайними й десятковими дробами, а також із мішаними числами. А ще візьмуться до нового навчального проєкту — «Дріб у мистецтві».
Під час уроків арттехнологій діти освоюватимуть ази комп’ютерного дизайну. Дізнаються, що таке пентатоніка. Ознайомляться з японськими й китайськими музичними інструментами й музикою. Розмалюють віяло в китайському стилі. Складуть іграшку-оригамі.
Що варто взяти на олівець батькам
Учитель запросить дітей на екскурсію до лісопаркової зони — спостерігати за сезонними змінами в природі.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— писальний папір (А-4), клей, ножиці, ручка, фломастери чи кольорові олівці;
— папір для акварелі (або білий чи кольоровий двосторонній аркуш формату А-4), акварельні фарби або акрилова гуаш, пензлики.
Вас може зацікавити
Уважні батьки, які віддали дітей навчатися за освітньою системою «Світ чекає крилатих», уже помітили, що в посібниках-зошитах дуже багато головоломок: безладних наборів літер, з яких потрібно складати слова, слів із перемішаними складами, слів і словосполучень, які розшифровують, читаючи справа наліво, навіть цілих текстів із переплутаними словами! Навіщо дітям марнувати час на розшифровку словесних головоломок? Що таке анаграми, чому вони часто зустрічаються в посібниках-журналах і яка від них користь вашій дитині, читайте в матеріалі
«Навіщо школяру розгадувати анаграми»
У кожному класі, який навчається за освітньою системою «Світ чекає крилатих», щороку на одному з уроків арттехнологій діти виготовляють іграшку-оригамі. Чому до оригамі така увага? За що цю художню техніку складання паперу у фігурки так шанують психологи й педагоги? Відповіді знайдете в статті
«Фігурки із паперу: 8 причин, чому вашого школярика навчають складати оригамі»
У нашому суспільстві не заведено втручатися в справи сторонніх людей без вагомої причини. Однак бувають такі моменти, коли проігнорувати — просто злочинно. Одна із ситуацій — коли ви бачите у дворі дитину, яка кривдить пташку, собаку, кота чи іншу тварину. Що і як ви просто повинні зробити? Про що сигналізує така поведінка дитини і як їй допомогти стати на правильний шлях? А якщо свідком знущання з тварини став ваш школярик? Відповіді на ці та деякі інші непрості запитання — у статті
«Дитина мучить собаку чи кота — як діяти дорослому»
Поділіться цією сторінкою