Огляд навчального тижня №22: у світі професій
Окрилені школярики спробують уявити, ким працюватимуть, коли виростуть. А ще на них чекають цікаві проєкти й практичне застосування щойно опанованих умінь.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У межах соціокультурного проєкту цієї п’ятиденки четвертокласники вивчатимуть й обговорюватимуть питання: що краще — наслідувати приклад батьків у виборі професії чи обрати фах майбутнього? Проєкт допоможе дітям дізнатися більше про важливість і перспективність професій їхніх родичів. Упродовж тижня школярі готуватимуть виставку фотографій чи малюнків, шукатимуть вірші, прислів’я, приказки, вислови відомих людей про працю.
Під час уроків математики діти ознайомляться з одиницями вимірювання об’єму. Стартує навчальний проєкт «»Закони» кубів».
Заняття з предмета «Всесвіт», як і попереднього тижня, будуть присвячені вивченню материків і океанів. Ваш син чи донька розпочне навчальний проєкт «Екскурсія материками».
Стартує навчальний проєкт з інформатики «Створення анімаційного уривка за допомогою редактора презентацій».
На уроках арттехнологій четвертокласники вишиватимуть серветку найпростішими видами швів. Намалюють ескіз рекламного буклета на папері в графічній техніці або створять буклет у графічному редакторі на комп’ютері. Досліджуватимуть особливості гумористичного тексту. Ознайомляться з музикою Австрії та Німеччини.
Що варто взяти на олівець батькам
Четвертокласникам запропонують долучитися до екскурсії за місцем праці одного з їхніх батьків.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— тканина для вишивання (бавовна біла, 15 х 15 см), ножиці, простий олівець, нитки муліне (2–3 кольори), голка з великим вушком у гольнику;
— білий аркуш формату А-4; фломастери, кольорові олівці або гуаш, пензлики.
Увага! На наступний тиждень навчальний план передбачає презентації проєктів, вихідні селфі-аудити й діагностувальні роботи з української мови й математики.
Вас може зацікавити
«Зачекай трішки!» — цю фразу ви вже вимовляли безліч разів із моменту появи вашої дитини на світ. Часом здається, що терпіння чада десь затрималося, і ви чекаєте: коли ж воно наздожене школярика й той навчиться терплячості? Ми також упевнені, що ви намагаєтеся щодня давати дитині зразковий приклад терплячості. Водночас вам, напевне, дуже хочеться, щоб навичка чекати на щось, не втрачаючи хорошого настрою, з’явилася в дитини якомога раніше. Саме тому ми зібрали кілька порад від педагогів і досвідчених батьків у нашій статті
«7 нескладних способів виховати в дитини терпіння».
Вам, певно, не раз траплялося слово толока — і в медіа, і в українській літературі. Воно означає, зокрема, місце, де збирається натовп із певною метою. Кожний ранок у початковій школі починається для крилатиків із толоки, що триває 5–10 хвилин. Є також толоки, якими розпочинається й закінчується навчальний тиждень. Що це таке — толоки — й навіщо вони, читайте в нашій публікації
«Що таке толока в освітній системі «Світ чекає крилатих»: пояснення для батьків».
Економне господарювання, заощадження, здатність не піддатися спокусі заради накопичення коштів на омріяну дорогу річ — ці навички не з’являються самі. Виробити їх допоможуть кілька порад від педагогів, психологів і консультанта з родинних фінансів, які ми зібрали в матеріалі
«Як навчити дітей поводитися з грошима: 6 порад для батьків, які хочуть виховати фінансово грамотних, ощадливих і працелюбних дітей».
Поділіться цією сторінкою