Огляд навчального тижня №15: готуємося до перевірки знань
Ця й наступна шкільна п’ятиденка підсумовують увесь семестр! Діти продемонструють знання й навички, здобуті за вересень — грудень.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Ваші діти отримають спарений випуск посібника-журналу — № 15–16, адже найближчі два тижні об’єднано однією і тією самою темою. Четвертокласники, як і решта окрилених школярів, вивчатимуть свята й пам’ятні дати грудня. Вони готуватимуться до Різдва й Нового року, вітатимуть друзів і знайомих, чиї дні народження й іменини припадають на цей місяць.
У класі відбудеться акція «Подаруймо маленьке щастя». Школярики підготують подарунки для дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також тих, що перебувають в інтернатах.
Під час занять з української мови четвертокласники опанують досить складні правила вживання префіксів пре- й при-. А ще вивчать кілька слів, вимову й написання яких треба запам’ятати.
На уроках арттехнологій діти ознайомляться з обрядом вечорниць і колядками, опанують основи акторської техніки імпровізація. Створять у текстовому редакторі брошуру, а також візьмуться за двотижневий навчальний проєкт «Різдвяні й новорічні прикраси».
Класовод разом із психологом можуть організувати тестування, під час якого виявлятимуть рівень інтелектуальної активності учнів 4 класу. Це показник означає не IQ дитини, а те, наскільки їй цікаво розв’язувати складні розумові завдання, а також чи охоче вона такі виклики шукає і ставить сама собі (це, власне, вирізняє дослідників і винахідників — вони постійно ставлять собі запитання чому?, що можна створити?, як це розв’язати в інший спосіб? тощо). За результатами тестування вчитель надасть рекомендації, як розвивати в дітях інтелектуальну активність.
Що варто взяти на олівець батькам
Під час занять з англійської мови діти представлять результати своєї роботи над навчальним проєктом «Reading Сlub» («Читацький клуб») і виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Діагностувальна робота відбудеться, найімовірніше, на початку наступної п’ятиденки.
На уроках арттехнологій для двотижневого творчого проєкту знадобиться таке: клей ПВА, білий папір формату А-4 (або готовий ковпачок для учасника дня народження), нитки, скотч (або/і харчова плівка чи фольга), білі намистини, сніжинки-паєтки, конфеті.
Готуйтеся до вихідних селфі-аудитів і діагностувальних робіт із математики, української мови й усесвіту. Вони заплановані на наступний навчальний тиждень.
Вас може зацікавити
Вам точно траплялася на нашому сайті ця стаття. Однак, зважаючи на її актуальність, ми знову ділимося покликанням на неї. Пропонуємо батькам у статті
«Ожеледиця й мороз: убезпечте своїх дітей від травм і хвороб»
кілька відповідей на запитання дітей, що можуть прояснити доцільність деяких правил безпеки взимку.
Кінець року — період, коли ми, дорослі, зазвичай ставимо цілі на наступний рік й обіцяємо собі: «Цьогоріч обов’язково їх досягну!» Дехто втілює хоча б частину задуманого, а декому не вдається нічого — бракне мотивації. Ми впевнені, що вам точно вистачає і її, і самодисципліни, щоб виконувати зобов’язання перед собою. І гадаємо, що ви хотіли б навчити цього вашу дитину. Молодша школа — чудовий час мотивувати її мріяти про звершення — і допомагати зберігати цю мотивацію. А ми підкажемо вам, як це робити, у статті
«Мотивуйте дитину досягати цілі: 7 перевірених способів».
Щоб школярики виростали успішними, ми розвиваємо їхні навички критично мислити, опрацьовувати інформацію, цікаво презентувати її та без страху взаємодіяти з аудиторією. Навіщо? Показувати себе впевнено й із найкращого боку, повідомляти й пояснювати інформацію цікаво, зрозуміло й переконливо потрібно не лише керівнику на нарадах, а й молодому спеціалісту на першій у житті співбесіді з потенційним роботодавцем. Отут на сцену й виходить метод презентування інформації в японському стилі, який використовують учителі — учасники проєкту «Світ чекає крилатих». Що це таке і яку користь приносить дітям опанування такого «дорослого» вміння, розповідаємо в матеріалі
«Як ваших дітей навчають ефективно спілкуватися за допомогою презентацій печа-куча».
Поділіться цією сторінкою