Огляд навчального тижня №9: дізнаємося більше про рідну країну
Друга чверть починається із цікавих проєктів, що мотивують школяриків старанно здобувати нові знання й уміння.
Чого чекати від навчального тижня
У межах нового соціокультурного проєкту ваші сини й доньки знайомитимуться з українськими містами, визначними місцями, пам’ятками історії та архітектури, звичаями й традиціями свого краю.
На уроках української мови стартує навчальний проєкт «Зрозумій мене».
Ще один навчальний проєкт — «У світі захопливих обчислень» — запропонують третьокласникам на заняттях із математики. Робота над ним допоможе засвоїти правила додавання і віднімання дво- й трицифрових чисел.
Під час вивчення предмета «Всесвіт» діти оберуть для виконання новий навчальний проєкт з-поміж трьох: «Мінеральні води України», «Термальні води України», «Вода-митець», «Вода у творах мистецтва, літературі, народній творчості». А ще учнів навчатимуть заощаджувати воду й визначати за показниками лічильника її витрату.
Третій навчальний проєкт — «Створення колажу / інтерактивного плаката про історію виникнення комп’ютерів» — стартує на одному з уроків арттехнологій. Школярі також дізнаються про поняття інтонації в музиці й різновид пісні баркаролу. Крім того, вони створять ляльку-мотанку й оберіг із солоного тіста чи пластиліну — коника.
Що варто взяти на олівець батькам
Цього тижня в межах підготовки до одного з уроків української мови діти мають вивчити напам’ять невеликий прозовий твір.
Учитель може влаштувати екскурсію до місцевого музею — історичного, краєзнавчого тощо.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— шпагат із натуральних волокон (льон, коноплі) або товсті нитки для в’язання, ножиці;
— солоне тісто чи пластилін, дощечка, стеки, харчові фарби чи гуаш, пензлик, склянка-непроливайка, вологі серветки для рук.
Вас може зацікавити
Зважаючи на соціокультурний проєкт, запланований цього тижня, дитина попросить вас допомогти знайти цікаву інформацію про рідне місто чи село. Повірте, навіть якщо ваша мала батьківщина не принаджує тисячі туристів, все одно вона має чимало цікавих місць і захопливих сторінок історії. Потрібно лише знати, як і де шукати інформацію! Пропонуємо батькам докладні вказівки, як допомогти дитині знайти краєзнавчі відомості, у нашій статті
«Краєзнавство для зайнятих батьків»
Коли школярику нічим розважитися в ситуації, коли йому потрібно чемно й тихо поводитися, батьки часто дають йому смартфон чи планшет. Звісно, забагато комп’ютерних ігор — це погано. Однак, виявляється, дитячі комп’ютерні розваги, якщо ними не зловживати, приносять певну користь. Яку саме і як її здобути від тих чи тих ігор, розповідаємо в матеріалі
«Як впливають на дитину комп’ютерні ігри: 4 таємні переваги геймерів».
Чи не припускаєтеся ви у вихованні помилок, які можуть завадити вашій дитині добиватися успіху й досягати цілей у дорослому віці? Чи не перешкоджаєте ви розвитку у вашої дитини однієї надзвичайно важливої якості? Переконатися в тому, що ви все робите правильно, допоможе стаття
«7 можливих причин, чому вашій дитині бракує наполегливості».
Поділіться цією сторінкою