Огляд навчального тижня №27: повертаємося в клас!
Ця п’ятиденка, згідно з календарним планом, розпочинає четверту чверть. На окрилених школяриків чекають нові виклики й навчальні проєкти.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Новий соціокультурний проєкт — на тему календарних, професійних, народних, неофіційних свят і пам’ятних дат квітня. У фокусі уваги дітей перебуватимуть теми Чорнобиля, професійних свят (митців і пожежників), Дня сміху, Міжнародного дня книжки. Третьокласники гуртом виготовлятимуть вітальні листівки й подарунки для іменинників квітня, вивчатимуть нові ігри, готуватимуть запитання й жартівливі завдання для конкурсів і вікторин.
Заплановано вхідні селфі-аудити з англійської й української мов, математики, усесвіту.
Діти візьмуться до повторення вже вивченого за три попередні чверті. Вони поглянуть на раніше вивчене як на цілісну картину, зможуть доповнити свої знання, поглибити їх.
Стартують навчальні проєкти з:
англійської мови — «Шкільні історії»;
української мови — «Книжка-саморобка «Кулінарні рецепти моїх улюблених страв»»;
математики — «Математика в таблицях, схемах, діаграмах»;
інформатики — «Створення випуску шкільної газети (групова робота над рубриками) / створення сторінки газети / робота з незавершеним медіатекстом (створення або редагування статті для електронної енциклопедії)».
На уроках арттехнологій школярі дізнаються, що таке рима, яким буває римування й чи обов’язково вірш має бути римованим; про двочастинну форму в музиці; як створюють випуск паперової або електронної газети. також вони декоруватимуть макет писанки й розпишуть візерунками-символами яйце-мальованку.
Що варто взяти на олівець батькам
У класі можуть організувати буккросинг. Дитині в такому разі знадобиться ваша допомога в доборі книжки для обміну з її особистої бібліотечки!
Учитель запропонує екскурсію до мистецького музею або бібліотеки.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— кольоровий картон, двобічний кольоровий папір, гофрований кольоровий папір, набори для квілінгу, пластилін, насіння й крупи, олівець, ножиці, клей;
— відварене яйце зі шкаралупою білого кольору, акварельні або акрилові фарби, яєчний жовток чи клей ПВА.
Вас може зацікавити
Хоча б іноді робите ущипливі, саркастичні коментарі на адресу сина (доньки)? Словом — чи лихим, чи добрим — можна перепрограмувати мислення дитини — укласти в її підсвідомість переконання, яке далі роками впливатиме на рішення й учинки майбутнього дорослого. Який згубний вплив випадкові злі слова, саркастичні зауваження й ущиплива критика чинять на майбутнє життя школярика, кілька причин, чому від такої поведінки слід відмовитися раз і назавжди, а також як батьки можуть запобігти 90% негативного програмування, читайте в статті
«Як не запрограмувати дитину на нещасливе життя»
Колись єдиним конкурентом книжці був футбольний м’яч. Зараз за увагу хлопчиків і дівчаток щодня змагаються численні гаджети. Та є способи повернути в життя школяриків чарівний світ друкованого слова! Ці прийоми не заберуть у вас забагато часу, та натомість додадуть у ваше життя приємного спілкування з родиною і цікавого й корисного дозвілля в товаристві дитини. Матеріал
«10 способів заохотити дитину більше читати» підкаже вам, як допомогти їй навчитися діставати від читання не лише користь, а і справжню насолоду.
Коли в людини щось не виходить, вона або розчаровується й відмовляється від наміру це робити, або, не втрачаючи оптимізму, зважується на нову спробу. Що наполегливіша людина, тим більше спроб вона зробить до того, як здатися. Що ж може завадити стати наполегливим й успішним дорослим конкретно вашій дитині? Ось сім помилок, припускаючись яких батьки несвідомо саботують розвиток цієї корисної риси характеру у свого школярика. Матеріал
«7 можливих причин, чому вашій дитині бракує наполегливості» допоможе вам переконатися, що ви не припускаєтеся помилок у вихованні, які можуть завадити вашій дитині добиватися успіху й досягати цілей.
Поділіться цією сторінкою