Огляд навчального тижня №26: демонструємо здобуті знання й уміння
Презентації проєктів, вихідні селфі-аудити й діагностувальні роботи — ось що заплановано для третьокласників. Подробиці читайте в статті!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Заохочення читання й розвиток інтересу до художніх і науково-популярних творів — мета чергового соціокультурного проєкту, запланованого на новий тиждень у третьому класі. Діти зосередять увагу на пошуку цікавої інформації про повсякденні, знайомі їм речі. А основним джерелом цих відомостей стануть, звісно ж, книжки.
Під час занять з арттехнологій школярики виготовлять із підручних матеріалів музичний інструмент. Улаштують гру зі створення колективних малюнків й організують їхню виставку. Ознайомляться з поняттям одночастинна музична форма й відповідними музичними творами. Навчаться правильно розмовляти на сцені (проговорювати монолог, вести діалог тощо), виражати емоції голосом. Дізнаються, як користуватися пошуковими системами інтернету, онлайновими словниками, бібліотеками й енциклопедіями.
Що варто взяти на олівець батькам
У третьому класі цього тижня заплановано таке:
— презентації навчальних проєктів: «Диспут» (українська мова), «Дроби в побуті» (математика), «Е-добавки», «Національні українські страви», «Славетні українці, їхній внесок у культуру, історію, науку, мистецтво, спорт і риси їхнього характеру» (всесвіт);
— вихідні тематичні селфі-аудити з української мови, математики, всесвіту;
— діагностувальні роботи з англійської мови, української мови, математики й всесвіту.
Крім того, на уроці інформатики школярі продемонструють свої знання й уміння, виконавши проєкт зі створення простих моделей за допомогою цифрових пристроїв.
Класовод запросить батьків на консиліум, під час якого вони дізнаються нові лайфхаки для заохочення пізнання й навчання, а також зможуть поділитися власним досвідом виховання юних читачів й ерудитів.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— футляри від кіндер-сюрпризів, пластикові ложки, кольоровий та прозорий скотч, ножиці, коктейльні трубочки, лінійка, пластилін;
— альбомний аркуш формату А-3, простий олівець, чорна кулькова ручка, акварельні фарби, пензлики, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Кожному татові й кожній мамі хочеться, аби діти сварилися між собою та з родичами якомога рідше. Водночас конфлікти інтересів, пошук компромісу або консенсусу — неодмінна частина людського життя, а дитина мусить навчитися захищати власні інтереси й доводити свою правоту! Ви ж не хочете, аби, коли вона виросте, об неї витирали ноги, переконували купити непотрібний їй товар чи укласти явно невигідну угоду? Люди, які в дитинстві навчилися захищати свою точку зору й правильно вести дискусію, досягають у житті більше своїх цілей, ніж люди, які не бачать різниці між раціональною суперечкою та сваркою. І навчати їх цього необхідно змалечку. То що ж можуть зробити батьки школярика, аби виховати дитину так, щоб вона добивалася бажаного результату, не опускаючись до некрасивої сварки чи крику на опонента? Підкаже стаття
«Як навчити дітей сперечатися, уникаючи сварок»
Поспіх, плутанина й навіть сварки вранці дуже часто виникають, коли дитина не встигає зібратися до школи. Однак справжньою причиною цього нерідко є суто організаційні помилки батьків. Наводимо п’ять типових «дорослих» помилок, які призводять до надмірної метушні й стресу вранці, і способи, як цьому запобігти, у публікації
«П’ять типових помилок батьків, які псують ранок школяра» Підйом, сніданок і збирання до школи в родині учня початкової школи необов’язково мають бути повними поспіху й убивчими для нервових клітин дорослих! Ми допоможемо вам організувати ранок так, що у вас знайдеться час не лише поснідати по-людськи, а й неквапливо випити чашку кави!
Якщо ви належите до тих батьків, які вважають, що дитинство — не дитинство без цікавої книжки, то небажання вашого сина (вашої доньки) читати може здатися просто неприродним. У матеріалі
«Чому дитина не хоче читати книжок» ми наводимо п’ять найпоширеніших причин відсутності в хлопчиків і дівчаток молодшого шкільного віку інтересу до читання, а також шість способів зробити книжку привабливішою.
Поділіться цією сторінкою