3 клас Огляд навчального тижня №13: подорожуємо Країною казок
Як завжди, даємо актуальні поради й анонсуємо головні події, заплановані для третьокласників на черговий шкільний тиждень.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Третьокласники працюватимуть над тижневим соціокультурним проєктом, присвяченим мистецтву. У межах проєкту вони поділяться одне з одним власними музичними захопленнями, а також дізнаються, чого потрібно навчитися, щоб стати митцем — у дорослому житті і просто зараз.
Учитель англійської мови організує в класі інсценізацію казки «Червона Шапочка». Театральна постановка дасть змогу дітям легко запам’ятати низку нових англійських слів і виразів і потренувати вимову їх.
Під час уроків математики школярики вивчатимуть основи геометрії. А саме визначатимуть периметр прямокутника за довжиною двох його сторін, використовуючи відповідну формулу. А головне — одразу застосовуватимуть ці знання в різноманітних життєвих ситуаціях — завдяки прикладам у численних задачах із посібника-журналу!
Під час уроків арттехнологій учні дізнаються різницю між сюжетним і ліричним віршем, а також що таке ритмічні інтонації і які вони бувають. Створять портрет клоуна в техніці колажу й виготовлять пальчикову ляльку. До того ж навчаться користуватися застосунками-відеопрогравачами на різних електронних пристроях.
Що варто взяти на олівець батькам
Учитель проведе з дітьми виховну бесіду про улюблених казкових персонажів і їхні позитивні якості, за які їх так люблять читачі. У цьому віці школярикам потрібні правильні рольові моделі, тож автори програми «Світ чекає крилатих» надзвичайно ретельно добирають літературні твори для читання в класі й поза ним.
Учитель може організувати в класі буккросинг книжок закордонних письменників. Отож доведеться обговорити із сином (донькою), чим зі своєї бібліотечки він готовий (вона готова) поділитися з однокласниками й однокласницями.
На уроках арттехнологій цього тижня знадобиться таке:
— картон — основа для колажу, кольоровий папір, невеликі клаптики тканини, в’язальні нитки, ґудзики-»очі», олівець, ножиці, клей, стрічки й інші матеріали для декорування);
— пластилін, дощечка, стеки, дерев’яна паличка або олівець, вологі серветки для рук.
Вас може зацікавити
Ми вимагаємо від синів і дочок високих оцінок, бо знаємо, що якісна шкільна освіта — фундамент для успіху в дорослому житті. Та щоб навчатися результативно, потрібна потужна мотивація. Отож кожним батькам доводиться шукати спосіб, як надихати своїх дітей на старанне виконання домашки й успішне написання діагностувальних робіт. У статті
«6 причин, чому дитині не хочеться вчитися, і 8 способів повернути її інтерес до навчання» знайдуться підказки, які допоможуть підтримати бажання старанно навчатися й у вашого школярика.
Трапляється, що навіть найтурботливіші батьки й пильні, добросовісні вчителі просто не помічають булінгу, бо його ініціатори поводяться обережно. А дитина чомусь не зважується звернутися за допомогою до дорослих. Чому так багато дітей мовчки терплять цькування? У статті
«Мовчання ягняти» розкриваємо сім можливих чинників того, чому дитина не скаржиться на булінг.
Про шість вагомих причин частіше забирати ваших дітей від блакитних екранів, а також вісім способів захистити їх від поганого впливу телевізора читайте в матеріалі на нашому сайті
«Дитина і телевізор: заборонити чи дозволити?» Там знайдете ще й кілька порад від спільноти досвідчених батьків, як перетворити телевізор із недобросовісної няньки на справді корисного помічника.
Поділіться цією сторінкою