Огляд навчального тижня № 10: дізнаємося про життя в інших країнах світу
Автори програми «Світ чекає крилатих» щороку оновлюють і вдосконалюють навчальні матеріали, щоб школярі здобували найактуальніші, найпотрібніші вже сьогодні знання й уміння. Чого корисного навчаться вони найближчими днями?
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У третьому класі стартує соціокультурний проєкт, у межах якого діти дізнаються більше про інші країни й життя в них. Школярики, які побували за кордоном, зможуть поділитися враженнями про подорож. У межах проєкту, якщо буде змога, класовод разом з учителями інформатики й іноземної мови організують у класі інтернет-зустріч з однолітками з інших країн.
Під час уроків української мови школярики дізнаються, що таке пряме й переносне значення слова, навчаться добирати до слів синоніми й антоніми, а також засвоять основи літературного редагування тексту
На уроках всесвіту третьокласники вивчатимуть властивості ґрунту, його види, а також корисні копалини України. Стартують навчальні проєкти «Лікувальні соляні шахти України», «Лікувальні властивості озокериту» й «Твори мистецтва з бурштину». Кожна дитина обере проєкт до вподоби й виконуватиме його з однокласниками, які обрали ту саму тему.
На заняттях з арттехнологій школярики дізнаються, як музика передає емоції, зокрема гумор; як може відрізнятися трактування режисером й акторами образу, створеного автором. Створюватимуть прапори країн - сусідів України, а затим малюватимуть фантастичний будинок.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках арттехнологій цього тижня знадобиться таке:
- гофрований папір, картон - основа, простий олівець, лінійка, шпажка, клей, ножиці;
- альбомний аркуш формату А4, простий олівець, ластик, воскові олівці, акварельні фарби, пензлики, палітра, склянка-непроливайка
Вас може зацікавити
Діти не завжди скаржаться батькам на те, що в школі піддаються булінгу. Адже все починається з незначних епізодів, яким і сам школярик, і дорослі спочатку можуть не надавати значення. Дуже часто дитина, навіть коли усвідомлює, що її цькують, мовчки терпить. Однак батьки, якщо виявлятимуть достатню пильність, можуть помітити перші тривожні симптоми — і вжити заходів, аби зупинити булінг. Стаття
"Це може бути булінг: 9 тривожних ознак" допоможе дорослим вчасно розпізнати й розв'язати цю проблему.
Якщо шкільне довкілля задовольняє всі основні психологічні потреби дитини, — вона охоче вчиться, показує якнайкращі результати на контрольних, а головне — має дуже мало проблем із поведінкою. Та шкільного позитивного впливу на дитину замало. Для щастя й успішності школярика необхідно, щоби його базові потреби задовольняла передусім його родина. Читайте статтю
"Від чого залежать успіхи школяра: 5 базових потреб дитини", аби переконатися, що вашому синові (вашій доньці) точно нічого не бракує!
Поділіться цією сторінкою