Огляд навчального тижня №27: повертаємося в клас!
Чого чекати від першого шкільної п’ятиденки крилатикам і їхнім батькам? Попереджаємо про все, що варто врахувати й до чого підготуватися.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У межах соціокультурного тижневого проєкту другокласники досліджуватимуть календарні свята й пам’ятні дати квітня. Зокрема дітей ознайомлять з історією Чорнобильської трагедії, професією пожежника, долучать до святкування Дня сміху. До того ж школярики готуватимуть сувеніри для друзів і близьких людей, які у квітні святкують дні народження й іменини.
Діти розпочнуть тиждень трьома вхідними селфі-аудитами: з української мови математики й усесвіту. Водночас усі теми добре знайомі — школярі узагальнюватимуть і систематизуватимуть те, що вивчали впродовж трьох попередніх чвертей. І не просто ліквідовуватимуть прогалини, а поглиблюватимуть свої знання й до автоматизму відпрацьовуватимуть здобуті вміння.
На уроках української мови стартуватиме навчальний проєкт «Словесні назви кирилиці». Діти також опановуватимуть письмо в «дорослих» зошитах — у лінійку, навички складання діалогу, формулювання звернень за заданою умовою і відповідей на них.
Під час занять з арттехнологій школярики створять візерунок для писанки в художній техніці гратографія; дізнаються, що таке опера і які бувають співацькі голоси; ознайомляться з поняттями кодування й декодування інформації, зокрема текстової та цифрової; імпровізуватимуть пісню й танець; виліплять іграшку-свистунця.
Що варто взяти на олівець батькам
У виховному плані на цей тиждень — екскурсія до мистецького музею. Залежно від ситуації, учитель може організувати поїздку або провести захід онлайн.
Під час уроку інформатики другокласники презентуватимуть проєкт «Спілкування за допомогою спеціальних комп’ютерних програм / мобільних додатків (месенджерів)».
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— пластилін, дощечка, стеки, серветка;
— воскова свічка, картон білого чи жовтого кольору формату А-5, гуаш червоного, зеленого або блакитного кольору, пензлик, рідке мило, стеки.
Вас може зацікавити
Уникати конфліктів за всяку ціну шкідливо й у взаєминах, і для здоров’я. Конфлікт для дитини — це спосіб захистити свої права й висловити емоції. Дорослі навчають дітей поступатися, домовлятися, йти на компроміси, миритися, однак не всі роблять це правильно, адже помиритися — це ще не все! Сторони конфлікту мають розібратися, що насправді його спричинило, розв’язати цю проблему й домовитися, що виправити, аби ця проблема більше не виникала. Як правильно розв’язувати конфлікти між дітьми (і не тільки) і як навчити цього школярика, читайте в статті
«5 кроків для залагодження конфлікту між дітьми»
Складно всадовити сина (доньку) виконувати домашні завдання? Намагання відкладати все на потім, відсутність мотивації, відвертання уваги на цікавіші заняття — все це ставатиме на заваді успіху дитини в школі й у дорослому житті. Однак існують прості й ефективні способи допомогти школярику подолати ці перешкоди, ба більше — розвинути позитивні звички для успіху в навчанні й інших починаннях. У матеріалі
«Як допомогти дитині подолати прокрастинацію й досягти кращих результатів у школі» ми розглянемо кілька прийомів, які батьки можуть використовувати, щоб допомогти дітям керувати своїм часом, уникати прокрастинації й досягати кращих результатів у школі.
Ми всюди бачимо приклади суперуспішних людей: багатих і знаменитих. Багато хто їм заздрить, дехто розчарований власним — не таким успішним — життям. Але кожні мама й тато мріють, щоб їхні діти стали успішними дорослими (добре влаштувалися в житті). Як забезпечити дитині успіх у дорослому житті, розвинувши її здібності ще на етапі початкової школи, розповість публікація
«Виростити дитину успішною»
Поділіться цією сторінкою