Огляд навчального тижня №26: демонструємо здобуті знання й уміння
Анонсуємо екскурсії, батьківський консиліум, селфі-аудити, захист проєктів і діагностувальні роботи! Дізнайтеся більше зі статті.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники працюватимуть і розважатимуться під час втілення тижневого соціокультурного проєкту, покликаного формувати в них інтерес до читання й книжок і розвивати допитливість. Дітям можуть запропонувати створити виставку книжок у класі, тимчасово обмінятися улюбленими книжками, примірниками дитячих газет або журналів, дібрати інформацію про історію виникнення книжок, скласти пам’ятку про те, як писати відгук про книжку, тощо.
Цього тижня на занятті з англійської мови діти інсценізують казку.
Упродовж уроків арттехнологій школярики створять портрет казкового персонажа гуашшю. Ремонтуватимуть паперові книжки. Дізнаються, що таке балет. Навчаться розуміти й декламувати / читати вголос гумористичні вірші й оповідання. Ознайомляться з поняттями приватна й публічна інформація і розпочнуть навчальний проєкт, у межах якого вчитимуться спілкуватися за допомогою спеціальних комп’ютерних програм і мобільних застосунків.
Що варто взяти на олівець батькам
Під час уроків української мови другокласники презентують готовий навчальний проєкт — весняний випуск саморобної дитячої газети. Затим на них чекає вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальна робота — диктант.
Презентацію результатів навчального проєкту «Де і як у житті ми використовуємо дроби» заплановано цього тижня на уроках математики. Затим школярики мають також виконати вихідний селфі-аудит і написати діагностувальну роботу.
На заняттях із всесвіту діти похваляться результатами проєкту з вирощування кристалів, виконають вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальну роботу.
Класовод улаштує екскурсію до місцевої дитячої бібліотеки або запропонує дітям аналогічну віртуальну подорож.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— смужки різної ширини кальки (тонкого білого паперу), бавовняної тканини (скотч), клей, ножиці;
— альбом для малювання, гуаш, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Учитель запропонує батькам офлайновий або онлайновий консиліум. Під час нього він надасть поради про те, як залучати дитину до книжки й читання.
Вас може зацікавити
Дитина часто повертається зі школи голодною, перезбудженою чи перевтомленою, тож передусім прагне відновитися, погратися чи подивитися мультики. Та їй треба зробити уроки, виконати кілька дрібних хатніх обов’язків. А якщо в плані ще й гурток чи секція? Як розставляти пріоритети й скільки часу виділяти на те чи те завдання? Сподіваємося, що декілька наших порад у статті
«Що дитина має зробити вдома після школи: пам’ятка для батьків»
допоможуть вам вибудувати оптимальний режим дня для вашого школярика. Ми виклали цей перелік у найбільш логічному порядку, який буде зручний для більшості сімей.
Ми завжди щиро стараємося бути чемними, виявляти тактовність у поводженні із чужими людьми. Однак у родинних взаєминах, зокрема в спілкуванні з дітьми, розслабляємося й поводимося імпульсивно і часом досить грубо. Водночас ми рідко замислюємося над тим, як розуміють наші критичні зауваження діти і який згубний вплив випадкові, злі слова чинять на їхнє майбутнє життя. Словом — чи лихим, чи добрим — можна перепрограмувати мислення дитини. А саме, вкласти в підсвідомість переконання, яке далі роками неначе з-за куліс впливатиме на рішення й учинки майбутнього дорослого. Про кілька причин, чому від такої поведінки стосовно дітей необхідно відмовитися раз і назавжди, розповість публікація
«Як не запрограмувати дитину на нещасливе життя»
Читання — це більше, ніж просто декодування друкованих символів у слова й речення. Це вміння сприймати інформацію, яке можна розвивати й удосконалювати із часом. Не хвилюйтеся, якщо вашій дитині важко зрозуміти певний текст. Існують ефективні техніки читання, які учні початкової школи здатні опанувати й використовувати, щоб полегшити собі навчання. Ви можете допомогти своїй дитині стати більш упевненим читачем і засвоювати з навчальних текстів усі необхідні знання, витрачаючи на це мінімум часу й нервових клітин. Дізнайтеся, як навчити школярика читати уважно й вдумливо, швидше виконувати домашні завдання й краще навчатися, з матеріалу
«Як вивчальне читання може покращити успішність вашої дитини».
Поділіться цією сторінкою