Огляд навчального тижня №20: час для перевірки знань і… творчості!
Школярикам доведеться досліджувати зимове довкілля, підсумовувати вивчені теми й опановувати нові мистецькі техніки.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Червоною ниткою через усі заняття проходить тема зими: у першому класі, згідно з програмою, стартує соціокультурний тижневий проєкт «Зимові розваги». Діти шукатимуть літературні й фольклорні твори про цю пору року, дізнаються багато нового про вплив погоди на здоров’я людини, а також про сезонні розваги.
Учитель запросить у клас психолога й медсестру. Утрьох вони дослідять тенденції розвитку дітей і підготують індивідуальні рекомендації для батьків.
Під час уроків арттехнологій першокласники дізнаються, як у літературному творі передають настрій, почуття, емоції, а в музичному — зображають картини природи. А ще — опанують основи художньої техніки монотипія.
Що варто взяти на олівець батькам
На заняттях з усесвіту першокласники презентуватимуть навчальний проєкт «Як вимірювали величини в минулому». На цьому самому уроці виконають вихідний тематичний селфі-аудит, де покажуть, наскільки добре зрозуміли поняття місткості, маси й вартості й навчилися розв’язувати задачі із цими величинами.
Учитель проведе екскурсію до лісопаркової зони. Діти спостерігатимуть за зимовою природою, годуватимуть білок, птахів тощо. Отож приготуйте для дитини зручні й відповідні до погоди одяг і взуття.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— фарби гуаш, пензлі, аркуші синього паперу; осіннє листя, гігієнічні палички.
Попереджаємо заздалегідь: через тиждень на занятті з хендмейду вашій дитині знадобляться пакувальний папір і декоративна стрічка. Першокласників навчатимуть загортати подарунки й зав’язувати бантики. Якщо ви ще не підготували цих матеріалів, зараз саме час придбати їх.
Вас може зацікавити
Звідки беруться життєстійкі дорослі, здатні витримувати удари долі й долати будь-які труднощі? Ними стають діти, яких навчили цього люблячі батьки. Хочете бути певними, що ваша дитина виросте життєстійкою? Як люди справляються (або ні) з тривалим стресом, які якості притаманні життєстійким дітям і що робити батькам, аби розвинути в сина (доньки) кожну з них, читайте в статті
«7 якостей життєстійкої дитини».
Просто вивчити матеріал — замало. Аби інформація та навички її застосування в різних життєвих ситуаціях засвоїлися на сто відсотків, дитині потрібно їх систематизувати, узагальнити, а ще час від часу активно пригадувати. Як дитині опрацювати вивчений матеріал так, щоби його було просто пригадувати й повторювати? У публікації
«Що таке блок-карта» пояснюємо батькам, які прагнуть завжди розуміти, чого і як саме вчиться їхня дитина, значення одного з термінів, уживаних в освітній системі «Світ чекає крилатих».
Зима пропонує не так уже й багато пізнавальних забав. Водночас у вас є чудовий привід провести наступні вихідні разом із дитиною просто неба! У лютому школярів ознайомлюють із птахами як частиною живої природи. Разом із сином (дочкою) ви можете допомогти неперелітним пернатим пережити зиму, дізнатися чимало цікавого про таємне життя птаства й водночас неабияк розважитися! Про секрети підгодовування крилатих, бердвочінг й інші забави в очікуванні Дня птахів читайте в матеріалі
«11 способів відірвати дитину від ґаджета й зацікавити живою природою».
Поділіться цією сторінкою