Огляд навчального тижня №18: математичний інтенсив, екскурсії та нові художні техніки
Роботи в першачків буде чимало! Вони опановуватимуть складні теми, а також кілька вмінь, які знадобляться їм у повсякденному житті.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Тема соціокультурного проєкту цієї п’ятиденки — «Січень святковий». У класі привітають дітей, у яких день народження або іменини припадають на перший місяць зими. У межах проєкту першокласники підготують саморобки-подарунки.
Під час уроків математики школярики ознайомляться з поняттями вартість і місткість. Дізнаються, що таке банкнота, монета, вивчать одиницю вимірювання місткості літр. Попрактикуються лічити гроші й розв’язувати задачі на знаходження вартості. Стартує навчальний проєкт «Як вимірювали величини в минулому».
На заняттях зі всесвіту діти вивчатимуть основи догляду за свійськими тваринами. Зокрема те, як піклуватися про домашніх улюбленців: котів, собак, рибок, папужок тощо.
Класовод учитиме крилатиків складати довгострокові плани — на прикладі їхньої ж навчальної діяльності.
Школярики ознайомляться з небезпеками, які несе пожежа, дізнаються про чинники, які можуть спричинити її. Складуть інформаційний довідник, присвячений протипожежній безпеці.
Під час уроків арттехнологій першокласники дізнаються, як музикою передають настрій. Досліджуватимуть зв’язок літератури з образотворчим, музичним і театральним мистецтвом. А ще вчитимуться передавати настрій і почуття, створюючи малюнок.
Що варто взяти на олівець батькам
Навчальний план передбачає екскурсію для ознайомлення з різноманітністю свійських і диких тварин. Заплановано відвідати зоопарк, зоомагазин, ферму, шкільний живий куточок, риборозплідний ставок, пташник тощо. Якщо діти навчаються дистанційно, екскурсія буде віртуальною, але не менш цікавою!
У разі можливості відбудеться також екскурсія до пожежної частини або зустріч із працівником ДСНС.
Учитель допоможе кожному учневі скласти усний індивідуальний план покращення успішності (усунення помічених недоліків). Вас теж запросять до обговорення цього питання з класоводом і сином (донькою).
На уроках арттехнологій знадобиться таке: крейда воскова (воскові олівці), акварель, пензлі, репродукції картин, альбом із шаблонами.
Вас може зацікавити
Поки ваша дитина навчатиметься в початковій, а затим у середній школі, психолог спільно з учителем (класним керівником) періодично проводитимуть тестування рівня пізнавальної активності учнів. У статті
«Тест на пізнавальну активність: навіщо вашій дитині його проходити» розповідаємо, що саме вимірює тест на пізнавальну активність у школярів, на які важливі для вчителя й батьків запитання відповідають його результати, чому необхідно розвивати високу пізнавальну активність у дітей і як це робить система «Світ чекає крилатих».
Якщо вам іноді доводиться залишати першачка вдома самого, мусите подбати про протипожежну безпеку — і навчити його кількох правил поведінки з вогнем, опалювальними та електроприладами. Що необхідно забороняти дитині робити без нагляду дорослих, що саме перевіряти їй, виходячи з помешкання, а також як діяти під час пожежі, дізнайтеся з публікації на нашому сайті
«Ігри з вогнем: як убезпечити дитину й оселю від пожежі».
Звідки беруться життєстійкі дорослі, здатні витримувати удари долі й перемагати будь-які труднощі? Ними стають діти, яких навчили цього люблячі батьки. Звісно, ви, як хороші мама й тато, прагнете, щоб ваша дитина виросла життєстійкою. Що ж це таке — життєстійкість, і якою вона буває? Як люди справляються (або не справляються) з тривалим стресом? Які якості і як саме виховувати, щоб дитина виросла життєстійкою? Відповіді на ці запитання читайте в матеріалі
«7 якостей життєстійкої дитини».
Поділіться цією сторінкою