Огляд навчального тижня №12: змагання, спорт і нові проєкти
Попереджаємо батьків про важливі події в шкільному житті першокласників! З нашої cтатті ви дізнаєтеся, чого чекати від нового навчального тижня й що слід обов’язково взяти до уваги.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Кожен урок буде насичений олімпійською тематикою. Соціокультурний проєкт цієї п’ятиденки має на меті прищеплювати першокласникам любов до занять спортом, викликати інтерес до історії олімпійського руху, давати елементарні знання про здоровий спосіб життя і його користь. Це особливо важливо зараз, коли через холодну й неприємну погоду й короткий світловий день хлопчики й дівчатка більше часу проводять перед екранами різних ґаджетів, а відтак менше грають у рухливі ігри надворі.
На заняттях зі всесвіту стартує навчальний проєкт «Народні прикмети й передбачення погоди».
На уроках арттехнологій діти не просто ознайомляться з ефектом руху у витворах образотворчого мистецтва, а й зобразять вітрильну регату. Навчаться малювати гострі й плавні лінії; це вміння знадобиться, зокрема, на уроках математики під час креслення відрізків і прямих. А ще повправляються в розгадуванні і складанні власних загадок, а також у розрізненні гучних і тихих звуків у музиці.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках математики першокласники завершать і презентуватимуть проєкт «Ярмарок чисел». Затим виконають вихідний тематичний селфі-аудит: вони вивчили всі числа від 1 до 10 — і готові похвалитися досягненнями!
У межах предмета «Всесвіт» навчальний план передбачає екскурсію — реальну або віртуальну, під час якої діти навчатимуться вести спостереження за погодними явищами так, як це роблять справжні метеорологи.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке: простий і кольорові олівці, лінійка, папір / альбом для малювання.
Вас може зацікавити
Чи справді телевізор — звична частина сучасного життя — шкодить зору дитини? Як зміст телепередач позначається на психологічному здоров’ї вашого сина (вашої доньки)? І як захистити його (її) від негативного впливу і водночас скористатися всім позитивом, який надає перегляд телепередач? Про це розповімо у статті
«Дитина і телевізор: заборонити чи дозволити?».
Захистіть молодшого школяра від його шкідливого впливу — і перетворіть «блакитний екран» на корисного помічника!
Часто батьки недооцінюють важливість міцного сну для школяра. А саме від його тривалості і якості залежить і здоров’я, й успішне навчання дитини! Розібратися, що заважає їй добре висипатися, перевірити, чи достатньо сну вона отримує, і дізнатися, як зробити так, щоб школярик довше і якісніше спав, надасть змогу наша публікація
«Солодкий сон: простий спосіб допомогти дитині краще вчитися».
У посібниках освітньої системи «Світ чекає крилатих» дуже багато завдань, які необхідно виконувати колективно. Щотижня школярики виконують у класах соціокультурний проєкт. Принаймні половину цього часу діти працюють парами, у групах чи всім класом. Навіщо? Щоб вони навчалися доходити згоди й співпрацювати! Що можете зробити вдома ви, аби вдосконалити дитячі навички роботи в команді, читайте в нашій публікації
«Як виростити з дитини хорошого командного гравця? Знати й застосовувати правила роботи в команді корисно не лише у спорті, а й у кар’єрі та особистому житті».
Поділіться цією сторінкою