Огляд навчального тижня №10: дізнаємося про життя в інших країнах світу
Наші крилатики розвиватимуть свої здібності, збагачуватимуться знаннями про інші країни й опановуватимуть нові, корисні в реальному житті вміння.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
У першому класі стартує проєкт «Навколо земної кулі за тиждень». Діти досліджуватимуть різні країни, їхні культуру й звичаї. Складуть інформаційний довідник «Як захистити своє життя й здоров’я під час подорожі за кордон», організують виставку «Сувеніри з усього світу», а також підготують екскурсію нею для дітей з інших класів.
Під час занять із математики школярики не лише навчаться писати цифри 6, 7 і 8, порівнювати їх з уже вивченими, а й поглиблять знання про поняття тиждень.
На уроках арттехнологій діти дізнаються про професію діджея, навчаться описувати персонажа казки, зрозуміють різницю між художником і скульптором, а також самі створять фігурку котика з пластиліну або солоного тіста.
Що варто взяти на олівець батькам
Учитель запросить на бесіду батьків тих першокласників, які виявили здібності до вивчення іноземних мов. Педагог надасть рекомендації, як створити найкращі умови для розвитку цих здібностей у школяриків.
На уроках арттехнологій цього тижня знадобиться таке: пластилін або солоне тісто, дощечка для роботи з пластиліном, серветки, пензлі, фарби, альбом.
Якщо удома є електронна книжка, а син (донька) ще не вміє з нею працювати, наприкінці тижня навчіть його / її поводження із цим ґаджетом. Першокласники мають ознайомитися зі структурою звичайної паперової книжки, а також з електронною книгою — і пристроєм, і, власне, файлами, що містять тексти для читання.
Вас може зацікавити
Чи здатні молодші школярі зрозуміти, що рекламний образ товару має небагато спільного з реальністю? Якщо ви стурбовані впливом, який чинять на вашу дитину маркетингові хитрощі, — публікація
«Навчаємо дітей правильного ставлення до реклами» — для вас. У ній ми пояснимо, як 7–11-річні хлопчики й дівчатка сприймають рекламу, а також як навчити їх протистояти маніпуляціям, закладеним у рекламні оголошення.
Цього тижня ваших синів і дочок у школі навчатимуть принципів толерантності. Та що це таке? Чи це те одне й саме, що здатність миритися із чужою дратівливою поведінкою, чи щось зовсім інше? І взагалі, навіщо вашому школярику виявляти толерантність у повсякденному житті? Розвіюємо міфи навколо цієї якості й пояснюємо, чому бути толерантним вигідно, у публікації на нашому сайті
«Навіщо нашим дітям толерантність».
Поділіться цією сторінкою