Огляд навчального тижня №4: святковий календар вересня
Четвертокласники дізнаються про осіннє рівнодення, долучаться до бук-кросингу і візьмуть участь у челенджі. Докладніше читайте в новому випуску нашого огляду!
Чого чекати від навчального тижня
Діти працюватимуть над колективним соціокультурним проєктом, присвяченим осінньому рівноденню. Напружено засвоюючи нові теми, вони водночас устигнуть відсвяткувати День європейських мов і привітати однокласників, день народження або іменини яких припадають на вересень.
Четвертокласники навчаться читати й розуміти маркування на пакованні харчових продуктів (терміни придатності й умови зберігання), а також піктограми на інструкціях із догляду за одягом.
Заняття з інформатики буде присвячене соцмережам, чатам і блогам і правилам роботи з ними. Діти спробують створити власний YouTube-канал чи розмістити публікацію на дитячому відкритому інтернет-ресурсі.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках української мови школярики презентують готовий проєкт «Челендж із читання творів усної народної творчості». Затим на них чекає вихідний тематичний селфі-аудит, а пізніше цього ж тижня — діагностувальна робота.
У межах вивчення предмета «Всесвіт» діти мають побувати на екскурсії (очній або віртуальній), під час якої спостерігатимуть за роботою машин і механізмів, а також матеріалами в довкіллі. Отож подбайте про зручні одяг і взуття для дитини!
Діти поповнюватимуть класну бібліотечку книжками, якими хотіли б поділитися з однокласниками. Допоможіть синові (доньці) обрати вдома книжку або журнал для бук-кросингу.
На уроках арттехнологій школярикам цього тижня знадобиться таке:
— кольоровий двобічний картон (А5), олівець, клей, ножиці, лінійка;
— альбомний аркуш формату А4, простий олівець, гумка, гуаш, пензлики (№3, №5), палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
7 вагомих причин віддати дитину в музичний гурток
Гра на будь-якому музичному інструменті змінює мозок може дати значні переваги вашому школярику — й одразу, й у віддаленому майбутньому.
Фішинг, шантаж і смертельні флешмоби: як вберегти дитину онлайн й офлайн
На особисту (приватну, персональну) інформацію про кожного з нас невтомно полюють не лише великі бізнес-корпорації та спецслужби, а й шахраї, шантажисти, злодії, грабіжники і збоченці. Як уберегти сина (доньку) від цих ризиків?
Півтора літра успіху: неочевидний чинник, що впливає на навчання
А ви знаєте, що відбувається з успішністю дитини, яка п’є замало води в першій половині дня?
Поділіться цією сторінкою