Огляд навчального тижня №28: вирушаємо в мандрівку Всесвітом
Загадки космосу мотивуватимуть крилатиків опановувати нові теми й долати навчальні й творчі виклики.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Четвертокласники, як і учні молодших класів, у межах нового тижневого соціокультурного проєкту вивчатимуть космос, зокрема досягнення України в космічній галузі.
На уроці англійської мови стартуватиме навчальний проєкт «Діагностувальні роботи лаксиків».
На заняттях з української мови діти не лише повторюватимуть раніше вивчений матеріал, а й знайомитимуться з фантастичними літературними творами про космос.
Під час занять з арттехнологій четвертокласники опанують основи роботи з дротом і пластичними матеріалами, конструюючи з них зорельоти, супутники або фігурки іншопланетян. Навчатимуться створювати образи фантастичних птахів у техніці аплікації з крупи, а також малювати квіти в техніці петриківського розпису. Дізнаються про пристрої для збереження й відтворення музики. Ознайомляться з особливостями й засобами поетичного мовлення.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроці інформатики діти створять у середовищі «Scratch» проєкт космічної подорожі, навчаючись будувати лінійні алгоритми й цикли.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— синельний дріт (3–4 дротинки), дощечка, пластилін, стеки, комп’ютерний диск, ножиці, клей, штучні оченята, дерев’яні шпажки, маленькі помпони тощо;
— альбомний аркуш формату А-4, фарби акварельні або гуаш; пензлики (білка №3–9 або з котячої шерсті), палітра, склянка-непроливайка, крупа (гречка, рис, пшениця тощо), клей ПВА.
Учитель може проводити індивідуальні бесіди з дітьми на тему вміння дискутувати, спілкуватися й доводити свою думку.
Вас може зацікавити
Батьки, які поділяють європейські цінності, прагнуть захистити своїх дочок від будь-яких форм гендерної нерівності. Хоча неможливо повністю уберегти дівчаток від дискримінації з боку оточення, можна навчити їх протистояти внутрішній мізогінії — негативному ставленню до себе через суспільні стереотипи про жіночу неповноцінність. Як це зробити, читайте в статті
«Не просто “господиня”: як прищепити доньку від прихованої мізогінії та виростити її сильною, успішною і щасливою»
Книжки — чудовий інструмент для розвитку фантазії та креативності школярів. Вони сприяють кращому навчанню, тренують критичне мислення й покращують комунікативні навички. Турботливі мами й татусі прагнуть, щоб їхні діти читали з більшим ентузіазмом. Кілька порад (починаючи від створення затишного куточка для читання й закінчуючи цікавими завданнями), які ми подаємо в публікації
«Як заохотити дитину читати більше: 10 способів, які рекомендують батьки» допоможуть вашим синам і донькам стати завзятими читачами!
Ви розумієте, як важливо уникати спонтанних покупок, заощаджувати кошти й ухвалювати виважені рішення у сфері особистого й родинного бюджету. Настав час навчити цього вашу дитину. Найкращий підхід — залучити її до обговорення основних фінансових питань у сім’ї. Стаття
«Між безвольністю й зацикленістю: виховуємо в дитини здорову наполегливість» пропонує перевірені методи, якими батьки можуть показати дітям, як розумно керувати грошима й терпляче досягати фінансових цілей.
Поділіться цією сторінкою