Огляд навчального тижня №13: подорожуємо Країною казок
З яких предметів виконуємо діагностувальні роботи? Що буде темою тижневого проєкту? І чи все у вас готове для наступного уроку handmade чи образотворчого мистецтва? Усі підказки, необхідні для зайнятих батьків, тут!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Четвертокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом на театральну тематику. Вони дізнаються багато нового й цікавого про театральне, музичне мистецтво, літературу й навіть про… кулінарію.
До того ж у межах проєкту ваші діти ознайомляться з музичною спадщиною рідного регіону, обговорять власні музичні захоплення й уподобання, а ще позитивні якості улюблених персонажів дитячих літературних творів.
На одному з уроків англійської мови стартує навчальний проєкт «Reading club». Темою читацького клубу стане твір Дрю Дейволт» День, коли олівці втекли». Школярики не лише ознайомляться із цікавою історією та опанують багато нової лексики, а й навчаться складати відгук на прочитану книжку — і англійською, і рідною мовами.
Під час занять з української мови учні дізнаються, що таке фразеологізми, а також складатимуть твори-мініатюри про літературних персонажів.
На заняттях із математики діти опановуватимуть науку множення й ділення багатоцифрових чисел на одно- дво- й трицифрові. А ще засвоять корисні в повсякденному житті поняття вартості й ціни, а також курсу валют (співвідношення вартості гривні, долара і євро).
На уроках арттехнологій діти ознайомляться зі зразками грецької музики й з основами класичного балетного танцю. Дізнаються, якими засобами актори на сцені створюють характери й образи персонажів, і опанують найпростіші з них. Зроблять колаж із портретом улюбленого літературного героя, а також (усім класом або розділившись на кілька груп) намалюють велику сюжетну композицію. А на занятті з інформатики навчаться користуватися буфером обміну, робити списки в текстовому редакторі (на прикладі розкладу занять).
Що варто взяти на олівець батькам
Діагностувальна робота чекає на школяриків на одному з уроків української мови. Діти, уявивши, що вони на сцені в глядачевій залі, декламуватимуть із пам’яті вірш.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— кольоровий папір, кольоровий картон, ножиці, лінійка, олівець, клей, ґудзики, штучні очка, клаптики тканини, стрічка, фломастер або маркер;
— білий папір формату А5, простий олівець, гумка, гуаш або акварельні фарби, пензлики №3, №5 (круглі чи пласкі), палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Школярик заявляє: «Книжки нецікаві!», «Я не люблю читати» тощо. Як реагувати на це батькам, особливо якщо в родині вважають життя без книжок просто немислимим? Невже вони не зуміли виховати читача? Для кого ж вони збирали свою багатющу бібліотеку?.. Час розібратися у причинах «нелюбові» сина (доньки) до книжок. А допоможе в цьому матеріал із нашого сайту
«Як реагувати на заяву дитини: “Не люблю читати!” — 5 правильних запитань, які можуть поставити батьки, щоб допомогти дитині полюбити книжки».
Перша реакція ображеної людини — відплатити тією самою монетою кривднику. Буває також, що той, хто не може чи не бажає мститися, пам’ятає образу довго, можливо, навіть усе життя. Злопам’ятність і нездатність пробачати близьким не принесуть вашій дитині ні щастя, ні користі в дорослому житті. То яке ставлення до образ виховувати в неї? Публікація
«Навіщо вчити дітей умінню пробачати» пояснить, чому вміння пробачати — корисне й навіть вигідне з психологічного погляду, особливо якщо думати не лише про сьогодні, а й про віддалене майбутнє.
Поділіться цією сторінкою