Огляд навчального тижня №4: святковий календар вересня
Що саме святкуємо, на які екскурсії збираємося і що покласти в наплічник перед уроком образотворчого мистецтва.
Пошук інформації щодо вересневих пам’ятних дат, підготовка подарунків і вітань однокласникам, які цього місяця святкують іменини й дні народження, вивчення правил етикету — ось що робитимуть третьокласники, опрацьовуючи черговий соціокультурний проєкт, який стартував цього понеділка. А ще діти вітатимуть із професійним святом лісників і бібліотекарів, а також… татусів! Адже у вересні ми відзначаємо ще й День батька!
Чого чекати від навчального тижня
Школярі відвідають шкільну бібліотеку. Дітям запропонують доєднатися до поповнення класної бібліотечки й бук-кросингу.
На інформатиці учні дізнаються про складники системного блока комп’ютера, а також про види носіїв інформації.
У межах вивчення предмета «Всесвіт» учитель може влаштувати екскурсію до лісопаркової зони. Якщо ситуація для цього несприятлива, дітям запропонують віртуальну подорож або просто перегляд анімаційного / науково-популярного фільму про ліс і його працівників.
У разі потреби вчитель організує зустрічі окремих учнів із логопедом, який затим надасть рекомендації для класовода й батьків.
Що варто взяти на олівець батькам
Цього тижня третьокласники презентуватимуть результати проєкту «Цікаве про абетки». Затим виконають вихідний тематичний селфі-аудит і напишуть діагностувальну роботу з української мови.
Дитина може попросити вас виділити книжку чи журнал для організації в класі шкільної бібліотечки й/або бук-кросингу. Радимо ухвалювати рішення, зважаючи на її думку.
Школярикам влаштують зустріч із керівниками гуртків, спортивних секцій, музичних шкіл, що діють у школі або вашому населеному пункті. Якщо дитина принесе додому кілька інформаційних листівок, не відкладайте їх байдуже вбік — цим ви виявите зневагу до того, чим дитина зацікавилася. Обов’язково перегляньте їх і, основне, приділіть увагу тому, що вона розповість. Можливо, у неї з’явилося нове захоплення?
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— кольоровий картон або обкладинка від старого зошита, чисті аркуші зі старих зошитів, простий олівець, клей, ножиці, дерев’яна шпажка або зубочистка чи просто паличка;
— альбомний аркуш (А4), простий олівець, ластик, воскові олівці, акварельні фарби, пензлики.
Вас може зацікавити
Етикет і безпека в інтернеті: навчіть школярика чемно й обережно спілкуватися онлайн
Діти молодшого шкільного віку ще не усвідомлюють, що телефон, планшет чи ноутбук — не лише іграшка чи інструмент онлайн-навчання, а й двері у віртуальний світ, сповнений не лише цікавих, а й небезпечних речей. При тому ризик для вашого школярика становлять не лише віруси, фішингові програми й зловмисники, а і його власний цифровий слід. Дитячі пости й коментарі в інтернеті можуть завдати шкоди репутації вже дорослої людини. Як цього уникнути?
5 способів, якими батьки заважають дітям розвиватися
Переконайтеся, що ви не робите цих помилок у вихованні.
9 причин, чому вашій дитині потрібні уроки театрального мистецтва
Чому школярику варто вивчати основи акторської майстерності, навіть якщо він не збирається пов’язувати життя з театром чи кіно.
Поділіться цією сторінкою