Огляд навчального тижня №28: вирушаємо в мандрівку Всесвітом
Цей тиждень присвячено Дню космонавтики, тож буде неймовірно цікавим, хоча і складним. От що робитимуть ваші школярики.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Космос і все, з ним пов’язане, стали соціокультурною темою цієї п’ятиденки в третьому класі. Ваші діти збиратимуть цікаві факти, фото, створюватимуть малюнки, колажі на космічну тематику.
Уроки англійської мови будуть присвячені темі космосу й космічних польотів. Водночас крилатики опанують нові корисні для щоденного спілкування слова й вирази.
На математиці діти відпрацьовуватимуть арифметичні дії із числами до тисячі, повторять розряди, класи чисел, дроби й мішані числа.
Автори освітньої програми запланували для крилатиків зустріч з учителем астрономії та віртуальну подорож зоряним небом.
Під час уроків арттехнологій третьокласники виготовлять у техніці пап’є-маше моделі планет Сонячної системи й декорують їх. Дізнаються, у чому полягає робота театрального режисера, як добирають акторів на ролі, узгоджують декорації та костюми. Ознайомляться з музичними творами тричастинної форми й дізнаються, що таке контрастність у музиці. Ті діти, які вивчають хореографію, опанують елементи бального танцю.
Що варто взяти на олівець батькам
На занятті з інформатики діти повторюватимуть вивчене й презентуватимуть результати індивідуальних і колективних проєктів.
Учитель проводитиме з дітьми індивідуальні виховні розмови про те, які якості потрібно виховувати в собі, щоб досягати намічених цілей.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— повітряна кулька (або кулька з пінопласту, пластику), склянка для води, газетний та писальний папір, палітра, пензлик, клей ПВА;
— макет планети у техніці пап’є-маше (виготовлений на попередньому уроці арттехнологій), акрилова гуаш або звичайна гуаш і клей ПВА, крупа (манка, рис, гречка тощо), яєчна шкаралупа, клейові блискітки, креповий папір, кольоровий папір, фольга тощо.
Вас може зацікавити
Шанси звичайного школяра стати астронавтом, щиро кажучи, статистично мізерні. Тож чи не краще одразу сказати дитині: «Мрій про щось більш реалістичне»? Однак є вагома причина, чому ви не повинні підрізати крил таким амбітним дитячим мріям. Виявляється, що недосяжнішою здається дитяча мрія, тим більше сил може докласти людина, аби дорости до неї! Ті, хто поставив перед собою таку ціль, на шляху до її досягнення розвиваються, здобувають безліч нових знань, навичок, виробляють потрібні риси характеру — і це приносить користь у всіх сферах їхнього життя. Що ж робити батькам, дитина яких мріє про «нереалістичну» професію? Відповіді знайдете в статті
«Кого беруть в астронавти? Як допомогти дитині, яка хоче стати космонавтом, максимально наблизитися до своєї мрії»
Креативність — творчість — поза всяким сумнівом, залишиться в п’ятірці найважливіших для лідерів майбутнього якостей дуже й дуже надовго, — вважають найавторитетніші експерти. Та водночас висловлюють занепокоєння: панівні освітні системи світу, зокрема традиційні школи, буквально вбивають у дітях цю якість. Шість причин, з яких діти з геніальних творців перетворюються на посередніх і безперспективних виконавців, — і як цьому запобігають у проєкті «Світ чекає крилатих», — у публікації
«Як зберегти здібність вашої дитини, що зробить її успішною в дорослому житті»
Раніше книги конкурували за увагу дітей лише з футболом. Тепер за їхній інтерес щоденно змагаються різноманітні електронні пристрої. Однак існують методи повернути в життя малечі захоплення друкованим словом. Ці способи не потребують багато зусиль, але збагатять ваше сімейне спілкування й забезпечать цікаве й корисне дозвілля з дітьми. Використовуючи наші поради, ви допоможете своїй дитині не тільки отримувати користь від читання, а й по-справжньому насолоджуватися цим процесом. Допоможе вам у цьому матеріал
«10 способів заохотити дитину більше читати»
Поділіться цією сторінкою