Огляд навчального тижня №15: готуємося до перевірки знань
Учитель старанно створюватиме в класі святковий різдвяно-новорічний настрій і водночас перевірятиме навчальні досягнення учнів.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Цього разу ваші діти отримають спарений випуск посібника-журналу — №15–16. Цілком логічно, адже в цього й наступного тижня одна й та сама тема — святá грудня. Головні з них Різдво й Новий рік. І звісно ж, третьокласники вітатимуть однокласників, друзів і родичів, які святкують цього місяця день народження чи іменини, а також батьків, які відзначають професійні свята.
У межах проєкту діти ознайомляться з професіями військового, комп’ютерного дизайнера, футболіста, працівника цивільної авіації, адвоката, енергетика.
У класі відбудеться різдвяно-новорічна акція «Ми разом». Школярики підготують подарунки для дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також тих, що перебувають в інтернатах.
Учитель разом із психологом може влаштувати тестування учнів із метою виявлення мотивації навчальної діяльності.
Під час уроків арттехнологій діти опановуватимуть техніки модульне оригамі й об’ємна паперопластика. Ознайомляться із зимовим циклом українських календарно-обрядових пісень. Дізнаються різницю між оповіддю й розповіддю. А ще навчаться записувати відео: створять власний мініфільм чи мультик на природничу тематику.
Що варто взяти на олівець батькам
На уроках англійської мови наприкінці цього або на початку наступного тижня третьокласники презентуватимуть результати навчального проєкту «Різдвяний календар». Цього тижня вони виконають також вихідний селфі-аудит і готуватимуться до діагностувальної роботи.
Школярикам на уроках української мови зададуть вивчити напам’ять вірш.
Батьків запросять на консиліум, який заплановано провести або цієї, або наступної п’ятиденки. Його темою стане організація дозвілля дитини під час зимових канікул.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— кольоровий папір (двобічний або для оригамі), лінійка, олівець, ножиці, клей, прикраси (блискітки, паєтки, зірочки тощо);
— зелений, білий чи синій картон (двобічний, формату А-4), ножиці, клей ПВА, кольорова стрічка.
Учитель проведе бесіди з дітьми, у яких за підсумками І семестру виявили труднощі з навчанням. Він підготує і для дітей, і для їхніх батьків поради, що допоможуть подолати причини цих труднощів.
Попереджаємо: наступного тижня відбудуться вихідні селфі-аудити з української мови, математики й усесвіту, а також діагностувальні роботи — з усіх щойно згаданих предметів й англійської мови.
Вас може зацікавити
Упевнені, вам уже траплялася на нашому сайті ця стаття. Однак, зважаючи на її актуальність, ми знову ділимося покликанням на неї. Пропонуємо батькам у матеріалі
«Ожеледиця й мороз: убезпечте своїх дітей від травм і хвороб» кілька відповідей на запитання дітей, які можуть прояснити доцільність деяких правил безпеки взимку.
Школярик розтягує будь-яку справу на пів дня? Доводить її до кінця, лише коли йому постійно нагадують про це? Не встигає під час заняття зробити всі завдання й закінчує їх удома? Постійно запізнюється на урок із перерви? Багато хто здивується, але проблема не в лінощах. Як допомогти дитині поліпшити її стосунки із часом, читайте в матеріалі
«Невстигаля: 5 причин, чому школяр може марнувати свій час».
У кожному посібнику-журналі, які щопонеділка отримує в школі ваша дитина, багато піктограм і умовних позначок. Що вони означають? Розповімо вам про одну з найважливіших — червону спіраль зі стрілочкою навколо номера вправи. Цим символом автори посібника позначають спеціальне завдання, рекомендоване для виконання вдома, — селфі-трек. Що означає цей термін і яку користь дають вправи, позначені спіраллю, розповість публікація
«Словничок для батьків: селфі-трек замість домашки».
Поділіться цією сторінкою