Огляд навчального тижня №14: вивчати світ допоможуть рослини
Школярики опановуватимуть комп’ютерні застосунки, розпочнуть нові проєкти й виконають діагностувальну роботу.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Третьокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом, присвяченим флорі. Ця діяльність покликана формувати в дітей уявлення про значення рослин для життя людини, а також уміння проєктувати власну діяльність для їхнього збереження й правильного використання.
Третьокласники підготують інформаційний довідник «Зникомі види рослин», доберуть цікаві рецепти наїдків і напоїв з овочів і фруктів. Створять буклет «Рослини мого краю» і квітковий годинник. До того ж заплановано цікаві вікторини й конкурси!
Новий навчальний проєкт стартуватиме на заняттях з усесвіту. Ваша дитина обиратиме з-поміж низки тем, присвячених рослинам.
Під час уроків арттехнологій третьокласники ознайомляться з антивірусними програмами, навчаться безпечно шукати, переглядати й завантажувати відеофайли. Повправляються в техніці квілінг, створять рельєфну скульптуру. Опанують нові танцювальні рухи. Дізнаються, що таке виражально-зображувальні інтонації в музиці, яка різниця між діалогом і монологом, а також як інтонація допомагає відтворювати характери дійових осіб у театральній виставі.
Що варто взяти на олівець батькам
На одному з уроків української мови відбудеться діагностувальна робота: діти читатимуть із пам’яті вірш.
Під час уроків математики школярики навчаться вираховувати площу прямокутника за спеціальною формулою. Переконайтеся, що ваша дитина зрозуміла правильно й засвоїла всі базові поняття щодо площі! Будь-яка невпевненість в азах обов’язково загальмовує засвоєння знань, що на цих азах базуються.
У вашої дитини є циркуль? Перевірте, чи він справний. Цього тижня вона навчиться будувати ним коло.
У межах тижневого соціокультурного проєкту вчитель може запропонувати батькам долучитися до озеленення класу — поділитися вазоном, пагоном кімнатної рослини тощо.
На уроках арттехнологій тижня знадобиться таке:
— картон-основа, набір паперу для квілінгу (ширина смужок — 7 мм або 1 см) або двосторонній кольоровий папір, нарізаний на смужки 1 см завширшки, дерев’яна шпажка, олівець, ножиці, клей;
— картон формату А-5, пластилін, дощечка, стеки, вологі серветки для рук.
Вас може зацікавити
На уроках математики й під час виконання домашніх завдань вашій дитині знадобиться палетка — розграфлена плівка для вимірювання площі різних фігур. Як її виготовити, щоби вийшло вдало з першого разу,
дивіться в цьому відео (Зверніть увагу, який тип ручки використовує авторка відеоінструкції!)
Цього тижня третьокласники виконуватимуть не зовсім звичайну діагностувальну роботу: декламуватимуть із пам’яті вірш. Як допомогти їм якнайкраще підготуватися до цього, читайте в статті
Допоможіть дитині навчитися красиво й виразно читати вголос. Ці поради дадуть вашому школярику змогу зробити це без зайвого нервування, а також без тривалого й виснажливого тренування.
Зубрите вірш строфу за строфою до знемоги — а він ну просто не хоче запам’ятовуватися? Таке траплялося не раз у вашому дитинстві, а тепер відбувається з вашим сином (вашою донькою)? Чи не відіб’є в неї це бажання вчитися? Не тривожтеся! Ми дамо вам кілька по-справжньому дієвих порад щодо запам’ятовування віршів і прози різної складності. Можна скористатися однією-двома для вивчення простого сюжетного віршика на 4–8 рядочків або ж задіяти весь пропонований арсенал засобів для швидкого засвоєння складного для розуміння описового художнього уривка. Публікація
«Вчимо з дитиною вірш напам’ять: секрети швидкого запам’ятовування» містить кілька правил заучування віршів і прозових уривків, яких свого часу не навчали нас самих.
Поділіться цією сторінкою