Огляд навчального тижня №29: зростаємо екологічно свідомими
Дізнайтеся, які знання й уміння опанують юні крилатики впродовж цієї п’ятиденки і як батьки можуть їм у цьому допомогти.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники в межах нового п’ятиденного соціокультурного проєкту опрацьовуватимуть тему охорони природи й довкілля. У класі можуть відбутися виставка плакатів й гра «Заморочки з діжки». Діти добиратимуть вірші, пісні, загадки, прислів’я, приказки, вислови відомих людей про природу й дбайливе ставлення до неї.
Під час занять з української мови діти відпрацьовуватимуть уміння робити смисловий аналіз тексту, досліджуватимуть особливості словосполучення, речення і його членів, зв’язок слів у реченні.
Заняття з математики будуть присвячені вдосконаленню знань дітей про одиниці вимірювання величин і прилади вимірювання їх, а також відпрацюванню арифметичних дій з іменованими числами. До того ж школярики застосовуватимуть здобуті знання (зокрема про час, календар, температуру, масу, місткість і вартість) у життєвих ситуаціях.
На уроках всесвіту школярикам запропонують навчальний проєкт: «Першоцвіт у горщику», а також на вибір — «Птахи-співаки» або «Тварини минулого».
На уроці інформатики стартує ще один навчальний проєкт — із кодування і декодування інформації.
Під час занять з арттехнологій діти виготовлять із вторинних матеріалів кубик — допомагайлик у навчанні. Вивчать основні види пейзажу і його композиції, намалюють гуашшю гірський пейзаж. Дізнаються, які види театрів існують, повторять правила поведінки в цьому закладі культури, а також поглиблять свої знання про особливості театру тіней. Ознайомляться з поняттям концерт як музичний твір і прослухають один із найкращих прикладів концерту. Навчаться використовувати QR-коди, скануючи їх за допомогою різних застосунків.
Що варто взяти на олівець батькам
Підготуйте дитині зручний одяг, який не страшно забруднити: у класі може відбутися акція з висівання насіння квітів на клумби.
У планах на цей тиждень — похід-екскурсія до лісу, гаю, луки. Діти дізнаються, як очищувати джерела, висаджувати кущі й дерева. Подбайте про зручні одяг і взуття для дитини!
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— двобічний кольоровий папір, клей, ножиці, простий олівець, лінійка, картонна упаковка від молока або соку, в основі якої лежить квадрат;
— гуашеві фарби, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Що робити, коли школярик не хоче йти на прогулянку? Звісно, диван перед телевізором здається привабливішим за годину ходіння алеями парку чи стежками в полі. Особливо коли дитині частенько стає нудно на природі. А ми ж хочемо, щоб діти полюбили активний відпочинок, правда? Діти обожнюють пригоди, челенджі й дослідження. Якщо запропонувати їм цікаве заняття, вони неодмінно виявлять ентузіазм! Для ігор на свіжому повітрі, які ми хочемо вам запропонувати, не потрібно якогось складного обладнання — все, що знадобиться, у вас точно є. У матеріалі
«6 способів зробити звичайну прогулянку цікавішою для дитини» знайдете ігри, які перетворять моціон звичним маршрутом на захопливу й пізнавальну пригоду.
Ваш школярик чомусь не може зосередитися на виконанні домашніх завдань і сидить за столом, гаючи час на сторонні думки? Лаяти сина (доньку), кричати на нього (неї) — не вихід. Негатив лише зменшить і так майже відсутню мотивацію. Однак знаючи кілька хитрощів, ви допоможете вашому крилатику навчитися зосереджуватися щоразу, коли це потрібно. Як саме, читайте в нашій статті
«Що робити, коли дитина не хоче робити домашку»
Ви можете здивуватися: хіба екологічне виховання — то найбільша наша проблема нині? На перший погляд, це лише ще одна річ, яка взагалі зайва в списку ваших щоденних обов’язків. Та чи знаєте ви, що, розвиваючи екологічну свідомість у власній родині, ви можете здобути низку плюсів, які виходять далеко за межі піклування про довкілля? Про відчутні переваги у різних сферах життя, яке дає дітям розвинена екологічна свідомість, читайте в публікації
«Екобатьки, екодіти: у чому вигода від виховання екологічно свідомих дітей».
Поділіться цією сторінкою