Огляд навчального тижня №28: вирушаємо в мандрівку Всесвітом
Окрилені школярики досліджують космічні таємниці за допомогою пізнавальних і мистецьких проєктів.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники інтенсивно повторюватимуть вивчене в попередніх чвертях. Мета цього повторення — виявити усі пробіли у знаннях і ліквідувати їх, а ще — відпрацювати до автоматизму низку практичних умінь. Та нудно дітям не буде — соціокультурний тижневий проєкт на тему космосу й дослідження його таємниць мотивуватиме їх гідно відповідати на всі навчальні виклики!
Уроки англійської мови будуть присвячені темі космосу й космічних польотів. Крилатики опанують нові корисні для щоденного спілкування слова й вирази, вдосконалюючи водночас вимову деяких звуків.
На уроці математики стартуватиме навчальний проєкт «Математика в таблицях, схемах, діаграмах». Працюючи самостійно над цим проєктом, ваш школярик повторить усе вивчене впродовж року, а також непомітно для себе заповнить виявлені класоводом прогалини в знаннях.
Діти зустрінуться з учителем астрономії, який запросить їх у віртуальну подорож зоряним небом. Під час неї вони збиратимуть цікаву інформацію про космос і космонавтів, а також обговорять якості, необхідні для досягнення намічених цілей.
На уроці інформатики діти ознайомляться з поняттям коду. Вони навчатимуться кодувати і декодувати інформацію різними способами.
Під час уроків арттехнологій другокласники конструюватимуть космічну ракету; намалюють фарбами космічний пейзаж; ознайомляться з електронною музикою та інструментами, за допомогою яких її виконують; навчаться розрізняти епічні і ліричні твори.
Що варто взяти на олівець батькам
Учитель проводитиме з дітьми індивідуальні виховні розмови про те, які особисті якості їм потрібно розвивати, щоб досягати поставлених цілей.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— кольоровий картон та папір, клей, ножиці, простий олівець, трафарет, картонна трубочка (що залишається від рулонів туалетного паперу; фольги, харчової плівки);
— гуашеві або акварельні фарби, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Обрізані букви, приховані малюнками слова, перевернуті склади, цифри чи м’ячики замість літер, переставлені абзаци… Навіщо це? Кожна вправа в посібнику-журналі, якою безглуздою вона не здавалася б, приносить вашій дитині перемоги в кількох сферах одночасно. Навчальну вправу за ефектом можна порівняти з полівітамінкою. Яку ж «полівітамінну» користь дає дитині читання текстів, у яких частину букв напівстерто чи переставлено місцями? Відповіді, можливо, несподівані для декого з батьків, знайдете в статті
«Навіщо діти вчаться читати “спотворені” тексти»
На жаль, не всі діти народжуються з вродженою здатністю розуміти емоції інших. Навіть емоційно розвинені діти не мають достатньо життєвого досвіду, щоб правильно реагувати на почуття оточення. Тому батьки часто замислюються, як виховати дитину, яка буде розуміти й ураховувати у своїй поведінці й спілкуванні емоції й потреби інших людей. Як це правильно робити, підкаже матеріал
«8 способів навчити дитину виявляти доброту»
Люди, які змалку вміють обстоювати свою думку й вести конструктивні дискусії, зазвичай більш успішно досягають своїх цілей у дорослому житті. Це відрізняє їх від тих, хто в дитинстві так і не зрозумів різниці між аргументованою суперечкою і звичайною сваркою. Як же батьки можуть допомогти своїм школярам навчитися досягати бажаного, уникаючи при цьому неприємних словесних баталій? Відповіді знайдете в публікації
«Як навчити дітей сперечатися, уникаючи сварок».
Поділіться цією сторінкою