Огляд навчального тижня №13: подорожуємо Країною казок
Упродовж нової пьятиденки другокласники демонструватимуть рівень своїх знань із доволі складних тем. Водночас у початковій школі пануватиме казкова атмосфера. Про що саме йдеться, дізнайтеся з нашої статті!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники реалізовуватимуть по-справжньому казковий соціокультурний проєкт. У його межах учитель організує в класі буккросинг, запропонує дітям влаштувати виставку малюнків на казкову тематику, а також обговорить із ними позитивні якості улюблених казкових персонажів.
На уроках математики учні засвоюватимуть базові поняття геометрії: многокутник, сторона, вершина, кут. Навчаться позначати кути латинськими літерами й дізнаються, що таке периметр.
Вивчаючи англійську мову, діти інсценізують казку «Три ведмеді». Це дасть їм змогу легко запам’ятати слова на позначення членів родини, деяких емоційних станів, предметів побуту, а також засвоїти кілька граматичних правил.
Під час занять з арттехнологій школярики займуться конструюванням персонажів казок із паперових смужок, зліплять фігурку улюбленого казкового героя. Навчатимуться регулювати силу голосу під час виразного читання, дізнаються, що таке тембр, а також опанують основи роботи з файлами зображень і редагування малюнків.
Що варто взяти на олівець батькам
Подивіться в словнику значення терміна акровірш. Ваша дитина дізнається, що це таке, уже цього тижня — не відставайте від неї за рівнем ерудиції ;).
На цю п’ятиденку в другому класі заплановано діагностувальну роботу зі всесвіту. Діти покажуть свої знання про повітря, ґрунт, корисні копалини.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— двобічний кольоровий папір і картон, олівець, лінійка, ножиці, клей, фломастери, штучні очі (останні — бажано, але необов’язково. Очі можна буде просто намалювати);
— пластилін, стеки, дощечка, вологі серветки для рук.
Вас може зацікавити
Багато наших проблем родом із дитинства. Зазвичай їх пов’язують з емоційними травмами через булінг у школі, насильство чи трагедію в родині тощо. Однак часто причиною дорослих негараздів є нібито незначні помилки у вихованні, допущені нашими батьками. Ці «дрібниці» насправді часто призводять до розвитку комплексів й емоційних розладів у дитини, які та забирає із собою в доросле життя і які десятиліттями перешкоджатимуть їй бути щасливою та успішною. Читайте статтю
«10 помилок у вихованні, що псують дітям доросле життя» і переконайтеся, що поміж описаних типів батьківської поведінки немає притаманного вам.
Декламувати вірші й прозу буває складно не лише дітям, а й дорослим. Навіщо ж учнів початкової школи навчають виразно читати вголос прозу й вірші? Яка користь від такого вміння? Як допомогти дитині підготуватися, щоб вона прочитала текст або продекламувала вірш виразно? Відповіді на ці запитання — у публікації
«Допоможіть дитині навчитися красиво й виразно читати вголос».
Школярик із невинним виглядом матюкнувся у вашій присутності чи обізвав лихим словом однокласника (однокласницю)? Це прикро, але… не кінець світу. Батьки можуть упоратися із цією проблемою, якщо виявлять терпіння й практикуватимуть самоконтроль. Чому й навіщо школярі починають вживати лайку, якими методами батьки можуть цьому запобігати, а також кілька оригінальних і цілком педагогічних покарань за лайку знайдете в матеріалі
«Як відучити дитину лаятися: кілька секретів досвідчених батьків».
Поділіться цією сторінкою