Навчальний тиждень № 9: ви в класі чи онлайн?
Що робитимуть окрилені дітлахи впродовж першого тижня нової чверті
Час освіжити наявні знання й засвоювати нові! Навіть якщо ваш регіон потрапив до «червоної» зони, класовод докладе всіх зусиль, щоб організувати дистанційне навчання на належному рівні.
Якщо ви можете забезпечити доступ до інтернету, ґаджет для Zoom-конференцій та нагляд дорослого під час онлайн-занять, — зробіть це! Попри всі недоліки дистанційного навчання, воно краще за відсутність будь-якого контакту з учителем.
Наголосимо, ваш учитель має чималий досвід роботи онлайн. А команда проєкту «Світ чекає крилатих» готувалася до локдауну заздалегідь: адаптувала програму для дистанційного навчання, забезпечила методичні матеріали й для класоводів, і для батьків.
Так, першокласник ще не вміє користуватися інтернет-інструментами. Однак він уже добре знає свого вчителя, звик до певної манери викладання - тож зможе швидко адаптуватися до дистанційних уроків. Старшим дітям буде легше, адже вони вже мають досвід онлайн-навчання. До того ж Zoom дасть їм змогу спілкуватися з учителем напряму, ставити запитання, просити про допомогу тощо.
Пам’ятайте: головне — здоров’я вашої дитини. Ваше завдання — допомагати їй брати участь в онлайн-уроках.
1 клас
У першому класі стартує тижневий соціокультурний проєкт, присвячений Україні. Діти дізнаються багато нового про державні й народні символи. А ще першокласники ознайомляться з правами дитини й тим, як їх захищають у нашій державі.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На уроках української мови цього тижня першокласники презентують готові проєкти «Моя улюблена дитяча газета, дитяча сторінка в місцевій чи районній газеті», «Мій улюблений дитячий журнал». А ще — проведуть вихідний тематичний селфі-аудит.
-
На уроці хендмейд-мистецтва вашій дитині знадобляться природні матеріали для виготовлення оберегу.
-
На природознавстві стартуватиме навчальний проєкт «Театр тіней».
2 клас
Другокласники працюватимуть над тижневим проєктом, присвяченим рідній країні. Вони візьмуть участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», для якої збиратимуть інформацію про державні й народні символи України, традиції, звичаї батьківщини, добиратимуть вірші та пісні.
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
На математиці діти приступлять до вивчення арифметичних дій з числами у межах 100. А ще у класі стартуватиме навчальний проєкт «Цікава лічба».
-
На заняттях з предмета «Всесвіт» діти дізнаються багато нового про воду й ґрунти. Вони також навчаться очищувати воду фільтрацією.
-
На уроках арт-технологій вашому школярику знадобляться матеріали для аплікації з ниток і гуаш для розпису пальцями. А ще діти вчитимуться створювати й переглядати фото за допомогою цифрових пристроїв.
3 клас
З новим соціокультурним проєктом третьокласники отримають змогу уявно помандрувати Україною. Учитель запропонує віртуальну подорож містами й заповідними місцями рідного краю. Діти добиратимуть цікаву інформацію про українську символіку, звичаї, традиції. Можливо, навіть проведуть конкурс українських страв!
Три головні речі, які мають знати батьки:
-
На заняттях з української мови стартує навчальний проєкт «Зрозумій мене».
-
Цього тижня діти розпочнуть роботу над математичним навчальним проєктом «Цікава лічба».
-
Школярики дізнаються більше про властивості води та її значення у природі й житті людини. Учитель запропонує їм обрати навчальний проєкт з-поміж кількох тем (усі так чи інакше присвячені воді).
4 клас
Створення карти-візуалізації цікавих місць України, які діти хотіли б відвідати, підготовка українського танцю, конкурс страв, збір інформації про славетних українців для виставки... Ці та багато інших завдань діти виконають у рамках нового соціокультурного проєкту, присвяченого рідній країні.
Головні речі, які мають знати батьки:
-
На математиці діти вчитимуться оперувати числами до мільйона й більше. Стартуватиме навчальний проєкт «Населення міст-мільйонників України», що не лише допоможе закріпити навички роботи з 6-7-значними числами, а й дасть змогу дітям дізнатися багато цікавих фактів про найбільші міста країни.
-
На заняттях із предмета «Всесвіт» школярі розпочнуть новий навчальний проєкт. Його тема — «Зміни земної поверхні (виверження вулканів, робота вітру, води), їх причини та наслідки. Землетруси».
-
Для уроків арт-технологій четвертокласникам знадобляться: папір і волокнисті матеріали (для мотанки), а ще глина, тісто чи пластилін. Крім того, діти освоять ази орієнтування на місцевості за допомогою електронних карт.
Бонус для батьків: поради та підказки
Поділіться цією сторінкою
01.11.2021