Навчальний тиждень №24: досліджуємо… весну!
Нова шкільна п’ятиденка — це весняний настрій, нові проєкти, діагностувальні роботи й, залежно від ситуації, офлайн- або онлайн-екскурсії
1 клас
Першокласники розпочнуть соціокультурний тижневий проєкт «Закликаємо Весну». Вони шукатимуть (і вивчатимуть) фольклорні й літературні твори про весну, створюватимуть малюнки для тематичної виставки в класі, добиратимуть аудіозаписи й світлини, репродукції картин, присвячених весні.
Головне, що мають знати батьки:
На уроках математики діти презентуватимуть готовий проєкт «Ярмарок чисел у межах 100». Крім того, відбудеться вихідний тематичний селфі-аудит. Діти порівняють рівень своїх знань перед початком і після освоєння арифметичних дій із числами 11–100.
Залежно від ситуації у вашому регіоні, класовод організує реальну або віртуальну екскурсію в лісопаркову зону. Під час офлайн-екскурсії заплановано заняття малювання з натури.
Учитель може запропонувати батькам майстер-клас. Його темою буде профілактика весняного синдрому втоми й апатії.
2 клас
Другокласники цього тижня теж працюватимуть над «весняним» соціокультурним проєктом. Діти, об’єднавшись у групи, створюватимуть творчі роботи з різних матеріалів, можуть улаштувати виставку малюнків, вікторини й конкурси на весняну тематику.
Головне, що мають знати батьки:
На уроці української мови стартує навчальний проєкт «Саморобна дитяча газета: весняний випуск».
Цього тижня на заняттях з усесвіту діти презентують навчальні проєкти, присвячені тваринам на грошових знаках України та інших держав. А ще на них чекає вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальна робота.
Ще одну діагностувальну роботу школярики виконають на одному з уроків всесвіту. А наприкінці тижня вчитель запропонує класу зайнятися — в межах нового навчального проєкту — вирощуванням кристалів.
Готуйте гострі тоненькі ножиці й папір. На заняттях з арт-технологій діти навчатимуться робити витинанки та складати оригамі-квіти.
Якщо ситуація в регіоні дає змогу провести офлайн-екскурсію на природу, клас скористається нагодою, щоб спостерігати сезонні зміни в природі, а також просто погратися в рухливі ігри на свіжому повітрі. Потурбуйтеся про зручні для дитини одяг і взуття!
3 клас
Соціокультурний проєкт, присвячений весні, розпочнуть і третьокласники. Учитель запропонує їм багато цікавих занять: підготовку запитань до вікторин і конкурсів, створення книжок-саморобок, малюнків і складання власних віршів / прозових творів про весну, вивчення віршів, пісень тощо.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня в третьому класі стартує навчальний проєкт із математики «Дроби в побуті». Школярики матимуть нагоду не лише краще засвоїти операції з дробами, а й зрозуміють, якими корисними є шкільні знання для повсякденного життя.
За можливості діти побувають з екскурсією на природі, де спостерігатимуть за сезонними змінами й вивчать нові рухливі ігри на свіжому повітрі.
На уроках арт-технологій учитель запропонує третьокласникам створити їстівні квіти із цукрової мастики, а також намалювати натюрморт із весняних квітів — та не звичайний, а аквареллю по пінці для гоління!
На уроці інформатики дітей ознайомлять із десятипальцевим друкуванням на комп’ютерній клавіатурі. І ні, це не зарано! Наприкінці цієї статті ви знайдете покликання на публікацію, яка пояснить, чому вашій дитині час освоїти метод сліпого набору.
4 клас
Четвертокласники працюватимуть над тижневим етнографічним проєктом, темою якого є весна в малих фольклорних жанрах. У межах проєкту вони створюватимуть книжки-саморобки, малюнки, готуватимуть вікторини й конкурси, навіть складатимуть власні поетичні й прозові твори про весну.
Головне, що мають знати батьки:
Цього тижня дітям запропонують два навчальних проєкти. З української мови — «Шифрувальники», а також із математики — «Дріб у мистецтві».
Готуйте для уроків арт-технологій різноколірний папір для створення квітів у техніці оригамі. Знадобиться також папір для малювання й акварельні фарби — діти освоять основи китайського живопису.
Учитель запросить дітей на екскурсію до лісопаркової зони — спостерігати за сезонними змінами в природі. Залежно від безпекової ситуації у вашій місцевості це може бути офлайн- або онлайн-прогулянка.
І насамкінець — кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
Поділіться цією сторінкою
13.02.2023