Огляд навчального тижня №31–32: демонструємо й застосовуємо здобуті знання
Упродовж двох п’ятиденок на дітей чекатимуть екскурсія, селфі-аудити й діагностувальні роботи.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Новий випуск посібника-журналу для крилатиків — №31–32 — розраховано на два тижні, адже на них традиційно припадають травневі свята. Отож автори нашого проєкту запланували багато творчих робіт, водночас створюючи дітям чимало можливостей для повторення й практичного застосування матеріалу, опрацьованого раніше.
Травневі свята, їхнє значення й підготовка до них — ось тема двотижневого соціокультурного проєкту, яким займатимуться окрилені третьокласники. На дітей чекають конкурси й вікторини, година запитань і відповідей про знаменні дати травня, підготовка подарунків для іменинників, нові ігри тощо.
Під час занять з української мови діти ознайомляться з таким видом літератури, як дитячі комікси. Навчаться складати замітки й усні твори-описи, не лише закріплюючи нові вміння, а й розвиваючи логічне мислення й креативність.
На уроках математики третьокласники творчо працюватимуть над задачами, розв’язуючи щоразу складніші.
Вивчаючи інформатику, школярики дізнаються більше про алгоритми із циклами / повторення. Поцікавтеся в дитини проєктом, який вона виконує в школі, застосовуючи нові знання. Запевняємо вас, це дуже цікаво!
Під час занять з арттехнологій діти виготовлять колективне панно в техніці мозаїки з кришечок від пластикових пляшок. Створять ескіз традиційного чи сучасного візерунка для вишивки на одязі. Улаштують у класі мінівиставу. Дізнаються, що таке кульмінація в музичному творі й від чого вона залежить. Навчаться складати тексти привітань, створюючи художні образи за допомогою слів.
Що варто взяти на олівець батькам
Школярики в межах вивчення англійської мови презентують завершений навчальний проєкт «Шкільні історії», а затим виконають вихідний тематичний селфі-аудит. Діагностувальну роботу заплановано на 33-й тиждень.
На заняттях з української мови діти презентуватимуть результати навчального проєкту «Кулінарні рецепти моїх улюблених страв», здійснять тематичний селфі-аудит і виконають діагностувальну роботу — складуть усний твір-опис.
На одному з уроків усесвіту діти презентуватимуть виконані навчальні проєкти «Рослини-фітонциди» й «Рослини-медоноси».
Учитель влаштує екскурсію (можливо, віртуальну) на фермерське господарство, фабрику або завод.
Класовод допоможе батькам, дітям яких потрібно ліквідувати прогалини в знаннях, спланувати свої дії так, щоб зробити це ефективно й без дитячих сліз.
Крім того, дитині може знадобитися букет квітів — це якщо в класі відбудеться «Урок пам’яті» з покладанням квітів до пам’ятника захисникам України.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— кольорові олівці, альбом (для ескізів), різноколірні кришечки від пластикових пляшок, цупкий картон (фанера), суперклей;
— аркуш паперу в клітинку формату А-5, фломастери.
Увага! На третій четвер травня припадає День вишиванки. У вас є трохи часу, щоби підготувати вишиванку вашій дитині.
Вас може зацікавити
Не узгоджені з учителем зусилля батьків допомогти дитині подолати проблеми з правописом іноді можуть погіршити ситуацію! Чому? Стаття
«У дитини проблеми з правописом?» розкриває сім критичних помилок, яких можуть припускатися навіть найвідповідальніші батьки, намагаючись підтягнути грамотність своїх школярів. Ви дізнаєтеся, чому щоденні диктанти не працюють, як батьківський гнів блокує здатність дитини до навчання, і в чому небезпека «граматичних інтенсивів» для маленьких учнів. Замість виснажливих вправ і докорів, автор пропонує використовувати дієвий покроковий алгоритм, який допоможе вашій дитині засвоїти складні правила без стресу й зберегти любов до української мови. Прочитайте — і вже сьогодні змініть свій підхід до виконання роботи над помилками!
Розвиваєте таланти вашої дитини? Дізнайтеся про
7 вагомих причин віддати дитину в музичний гурток — від покращення пам’яті й математичних здібностей до розвитку соціальних навичок і забезпечення успішного майбутнього. результати наукових досліджень підтверджують: гра на музичних інструментах справді змінює мозок дитини й надає їй значні переваги як сьогодні, так і в дорослому житті.
Бажаєте, щоб ваша дитина помічала важливі деталі навколо себе? У статті
«Тренуємо дитячу спостережливість» ви знайдете прості, але ефективні ігри й вправи, які допоможуть розвинути цю цінну навичку. Дізнайтеся, як гратися з дитиною в ніндзь, використовувати малюнки для тренування пам’яті й перетворити звичайну прогулянку на пізнавальну пригоду. Розвинена спостережливість не лише допоможе дитині в навчанні, а й стане корисною життєвою навичкою!
Поділіться цією сторінкою