Огляд навчального тижня №30: опановуємо цінні соціальні вміння
Школярики систематизують вивчене за рік, творчо застосовуватимуть нові знання й уміння. А ще виконають діагностувальну роботу!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
У межах нового соціокультурного тижневого проєкту третьокласники навчатимуться економити ресурси. Добираючи дитячі твори й інформацію про заощадження води й електроенергії, вивчаючи правила економного й екологічно дружнього господарювання, а також принципи управління власним часом, діти засвоять основи цінних життєвих умінь.
Учитель проведе бліцопитування «Чи вмієш ти бути ощадливим», а також бесіду на тему важливості цієї життєвої навички.
На уроках англійської мови третьокласники опановуватимуть слова й вирази, що можуть знадобитися під час закупів у крамницях.
Одне із занять з української мови діти частково присвятять складанню пам’ятки для ощадливого господаря. Одночасно запам’ятають корисні в побуті знання й удосконалять деякі навички зв’язного мовлення.
Під час занять з арттехнологій діти виготовлять капці для душу / кімнатні капці, розрахувавши матеріали й витрати для них. Декорують дерев’яну кухонну лопатку, перетворивши її на сімейний оберіг. Улаштують мінівиставу, присвячену грошам, ставленню до них й управлінню власними коштами. Дізнаються, що таке рондо і як засобами музики можна показати різні життєві ситуації та проілюструвати прояви сильних емоцій.
На уроці інформатики третьокласники далі вдосконалюватимуть уміння створювати алгоритми розгалуження.
Що варто взяти на олівець батькам
На школяриків чекає діагностувальна робота з української мови. Учитель перевірить їхнє вміння читати з пам’яті прозовий твір.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— фетр / фільц / фоаміран (2 аркуші однакового кольору), викрійка, лінійка (30 см), олівець, папір (чернетка), ножиці, степлер, швацькі булавки, клей, декор (ґудзики, штучні квіти тощо);
— кольоровий картон та білий аркуш паперу формату А-4, кольорові олівці, кулькові ручки або фломастери, ножиці, клей ПВА, дерев’яна кухонна лопатка або вирізана з картону основа такої самої форми, як лопатка.
Учитель може запропонувати вам участь у батьківському патронаті (вебінарі) на тему «Як виховувати економного господаря (економну господиню)».
Вас може зацікавити
Дізнайтеся, які реальні переваги отримують діти, виховані екологічно свідомими! У статті
«Екобатьки, екодіти: у чому вигода від виховання екологічно свідомих дітей» ми розкриваємо, як поведінка, спрямована на охорону довкілля, не лише допомагає школярам зараз, а й створює фундамент для їхнього успішного майбутнього у світі, що стрімко змінюється. Публікація містить практичні поради й цікаві факти для батьків, які дбають про гармонійний розвиток сина (доньки).
Бажаєте виховати фінансово грамотну дитину? У матеріалі
«Навчіть школярика правильного поводження з грошима» ви знайдете практичні поради, як розповісти сину (доньці) про цінність грошей та навчити її ощадливості. Дізнайтеся, як важливо пояснювати зв’язок між роботою і заробітком, і як правильно формувати відповідальне ставлення до фінансів із самого дитинства.
Хочете виховати свого школярика й ощадливим, й екологічно свідомим? У публікації
«Як навчити дитину бути економною й водночас берегти довкілля» ви знайдете практичні поради, як поєднати турботу про природу з вигодою для сімейного бюджету. Дізнайтеся, як прищепити дитині «зелені» звички, що не лише сприятимуть збереженню здорового для неї довкілля, а й допоможуть заощадити кошти. Корисні лайфхаки для батьків, які дбають про майбутнє своїх дітей і світу, у якому ті житимуть!
Поділіться цією сторінкою