Огляд навчального тижня №24: проєкти, екскурсії, перевірка знань
Нова тема тижня, нові терміни, поняття й уміння. Дізнайтеся, які виклики й досягнення чекають на ваших дітей днями в школі!
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Третьокласники розпочнуть соціокультурний проєкт, присвячений весні. Учитель запропонує їм багато цікавих занять: підготовку запитань до вікторин і конкурсів, створення книжок-саморобок, малюнків і складання власних віршів чи прозових творів про весну, вивчення віршів, пісень тощо.
На заняттях з української мови школярики розпочнуть нову тему — вхідним селфі-аудитом. Цього тижня вони дізнаються більше про деякі типи тексту й опанують уміння писати есе — короткі, але водночас за всіма правилами.
Стартує навчальний проєкт із математики «Дроби в побуті». Школярики матимуть нагоду не лише краще засвоїти додавання й віднімання дробів, а й зрозуміють, якими корисними є шкільні знання про дії із числами для повсякденного життя.
На уроках арттехнологій дітей ознайомлять із десятипальцевим друкуванням на комп’ютерній клавіатурі. Третьокласники дізнаються, що таке симфонія, сценічні монолог, діалог і полілог. Школярі намалюють акварельний натюрморт, водночас опановуючи основи компонування об’єктів на картині. Виготовлять цукрові квіти.
Що варто взяти на олівець батькам
У разі можливості діти побувають з екскурсією на природі, де спостерігатимуть за сезонними змінами й вивчать нові рухливі ігри на свіжому повітрі.
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— цукрова мастика (або модулін — легкий пластилін), дощечка, скалка, стеки, шпажка, тайп-стрічка, штучний листочок;
— альбомний аркуш формату А-4, картон, пінка для гоління, акварельні фарби, пензлики, палітра, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Уміння швидко й безпомилково набирати текст, не дивлячись на клавіатуру, незамінне в багатьох професіях. Водночас швидкісне друкування, набір тексту з голосу в реальному часі — це навички, що можуть подарувати значні переваги вашій дитині вже в старшій школі й закладі вищої освіти. Що раніше ви навчите цього дитину, то раніше вона ці переваги здобуде. 7 причин учити молодшого школяра сліпого методу набору на клавіатурі й 6 порад, як це правильно зробити, — у публікації
«Навчаємо дитину сліпого друкування на клавіатурі»
Те, що тато або мама не в змозі стримати емоцій і підвищують голос на сина (доньку), може не лише засмутити чи налякати його (її), а й призвести до проблем у майбутньому. Адже дорослі, коли кричать на дитину, не просто перевантажують її нервову систему. Деякі батьки й матері, емоційно висловлюючи своє незадоволення або розчарування поведінкою свого школярика, не добирають слів. Що ж відбувається в голові дитини, коли на неї кричать батьки або авторитетні для неї дорослі? Відповіді знайдете в матеріалі
«6 причин, чому на дитину не можна кричати, і 10 порад, як цього уникнути».
Усі люди схильні звертати увагу на те, що відрізняє та вирізняє, і відчувати щонайменше настороженість щодо людей, які відрізняються від знайомого оточення. Толерантні ж люди просто приймають іншість, демонструючи повагу до неї. Навколо толерантності багато різних міфів. Пояснюємо, що це насправді таке — толерантність, а також чому бути толерантним вигідно, у публікації
«Навіщо нашим дітям толерантність».
Поділіться цією сторінкою