Огляд навчального тижня №24: проєкти, екскурсії, перевірка знань
Опанування нових складних тем може бути творчою, захопливою та веселою пригодою. Дізнайтеся, які виклики для школяриків придумали окрилені автори цього разу.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом, присвяченим весні. Діти, об’єднавшись у групи, створюватимуть креативні саморобки з різних матеріалів, можуть улаштувати виставку малюнків, готуватимуть вікторини й конкурси на весняну тематику.
На уроці української мови стартує навчальний проєкт «Саморобна дитяча газета: весняний випуск».
Наприкінці п’ятиденки вчитель запропонує класу зайнятися (у межах нового навчального проєкту зі всесвіту) вирощуванням кристалів.
Під час занять з арттехнологій діти виготовлять витинанку й фігурку оригамі. Вивчать нові обрядові пісні: веснянки й гаївки. Дізнаються різницю між народною і авторською піснею, а також що це за танець — полька. У межах вивчення інформатики дізнаються, що таке приватна й публічна інформація, опанують основи етикету онлайн-спілкування.
Що варто взяти на олівець батькам
На заняттях зі всесвіту дітей чекає вихідний тематичний селфі-аудит і діагностувальна робота.
Уроки математики будуть теж напружені: діти презентують результати навчальних проєктів «Тварини на монетах України» й «Тварини на банкнотах світу», пройдуть вихідний селфі-аудит і напишуть діагностувальну роботу.
За сприятливої ситуації учитель організує екскурсію. Клас скористається нагодою, щоб спостерігати сезонні зміни в природі, а також просто погратися в рухливі ігри на свіжому повітрі. Потурбуйтеся про зручні для дитини одяг і взуття!
На уроках арттехнологій знадобиться таке:
— кольоровий папір, кольоровий картон, ножиці, олівець, клей;
— тонований папір блакитного й зеленого кольорів, ножиці, клей ПВА.
Вас може зацікавити
У кожному класі, який навчається за освітньою системою «Світ чекає крилатих», щороку на одному із занять з арттехнологій діти виготовляють іграшку-оригамі. Чому до оригамі така увага? За що цю художню техніку складання паперу у фігурки так шанують психологи й педагоги? Відповіді знайдете в статті
«Фігурки із паперу: 8 причин, чому вашого школярика навчають складати оригамі».
В освітній системі «Світ чекає крилатих» застосовуються деякі прийоми ментальної математики. Що дають вашій дитині навички рахувати подумки? Чи не шкодять дітям такі інтенсивні й виснажливі вправи з обчислення? І яку практичну користь дають набуті школяриками вміння в реальному житті? У матеріалі
«Ментальна математика: навіщо ми змушуємо дітей обчислювати “в умі”?» пояснюємо, навіщо вашій дитині засвоювати основи науки рахувати на абаку, пальчиками й подумки.
Похід до контактного зоопарку — це цікава для 6–10-річної дитини пригода. Однак навіть у контрольованому середовищі стаються прикрі випадки через необережність дорослих і дітей. Тому кожні турботливі батьки тривожаться, чи навчили вони свого школярика всіх правил безпечної поведінки при близькому контакті з тваринами. Що мають знати батьки учня початкової школи про чемне й безпечне поводження з тваринами під час близького спілкування, читайте в публікації
«Зооетикет: кілька несподіваних правил відвідування контактного зоопарку».
Поділіться цією сторінкою