Огляд навчального тижня №11: святковий листопад у початкових класах
Анонсуємо всі виховні, навчальні й творчі проєкти, селфі-аудити, діагностувальні роботи, а також інші цікаві події шкільного життя.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від навчального тижня
Другокласники працюватимуть над соціокультурним проєктом, що присвячений державним, народним, релігійним і професійним святам листопада. Вони, зокрема, готуватимуть запитання й завдання до конкурсів і вікторин, подарунки й вітальні листівки для однокласників, які святкують день народження або іменини цього місяця.
На заняттях з арттехнологій діти вчитимуться працювати з програмою — графічним редактором і регулювати темп свого мовлення. Дізнаються про танцювальні жанри, малюватимуть архітектурні споруди, а також робитимуть аплікацію з паперу, ґудзиків й інших матеріалів. Зазирніть на останні сторінки свіжого посібника-журналу й дізнайтеся, які шедеври вони створюватимуть!
Упродовж цієї чверті вчитель може відвідати вашу домівку, щоб вивчити умови життя дитини, її захоплення, стосунки з іншими членами родині тощо.
Що варто взяти на олівець батькам
На одному з уроків математики діти презентуватимуть навчальний проєкт «Цікава лічба». Затим вони виконають вихідний селфі-аудит і пізніше — діагностувальну роботу.
Діти можуть піти на екскурсію до парку, скверу, лісу тощо. Вони спостерігатимуть за сезонними змінами в природі. Тож уточніть у вчителя день екскурсії та подбайте про зручні одяг і взуття для свого школярика.
У разі потреби можна попросити вчителя про індивідуальну консультацію щодо виховання вашої дитини. Він надасть її сам або спрямує вас до шкільного психолога. Якщо ж класовод запропонував вам таку зустріч сам, обов’язково знайдіть на це час: приділивши увагу зараз незначній проблемі, ви зможете запобігти значній у майбутньому.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— котушкові нитки для шиття, голка з великим вушком, ножиці, фетр (фелт, волокнисті серветки для прибирання), різноколірні ґудзики з двома отворами, англійська булавка, шаблони або трафаретна лінійка, простий олівець;
— простий олівець, ластик, кольорові олівці, фломастери, білий аркуш формату А-4.
Вас може зацікавити
Ви, без сумніву, знаєте, як важливо утримуватися від імпульсного купування, заощаджувати гроші й ухвалювати раціональні фінансові рішення. Що ж, саме час навчити цього й дитину! Найкращий спосіб зробити це — залучати її до головних фінансових аспектів життя родини, а також на власному прикладі навчати, як розумно розпоряджатися коштами й терпляче досягати цілей. Докладніше про це читайте в нашій публікації
«Навчіть школярика правильного поводження з грошима».
Істерики й конфліктні ситуації, що перетворюються на потворні скандали, не є ознакою балуваності чи інших негативних якостей характеру сина (доньки). Емоційні вибухи є ознакою того, що він (вона) ще не встиг (не встигла) розвинути одну з трьох необхідних навичок. Ба більше, уважні батьки можуть помітити закономірність: школярик влаштовує істерики чи провокує конфлікт лише в певних ситуаціях. Якщо розібратися, якої навички поки що бракує малечі, а також як правильно поводитися в конфліктогенних ситуаціях, істерик одразу значно поменшає. Як це правильно зробити без допомоги психолога, читайте в статті
«3 секрети подолання дитячих істерик».
Ви, поза всяким сумнівом, хороші батьки й бажаєте бачити вашу дитину щасливою. А ще непокоїтеся: «А раптом я не роблю чогось необхідного — і не знаю про це?» Пропонуємо перевірити: наскільки часто ви виконуєте кожну з восьми необхідних батьківсько-материнських функцій? Допоможе вам у цьому наш матеріал
«8 капелюхів батьківства: чи кожен ви приміряєте?» Читайте опис кожного капелюха і згадуйте, коли востаннє ви діяли в такій ролі. Можливо, саме час попрацювати бортінженером-механіком, переговорником чи… філософом?
Поділіться цією сторінкою