Огляд навчального тижня №7: календар жовтня
Про історію і традиції яких свят дізнаються ваші діти, як опановують читання, і знання з якого предмета в них перевірятимуть.
Чого чекати від шкільного тижня
У понеділок стартує проєкт «Календар жовтня». Нагадаємо, щомісяця в межах тижневого соціокультурного проєкту окрилені школярики дізнаються більше про черговий місяць року: і про те, що відбувається в природі, і про календарні й професійні свята, і в кого іменини. А ще діти вітають із днем народження однокласників, друзів і родичів, які святкують його в цей період, готують для них мініподарунки.
Помітили, що в навчальних посібниках вашої дитини слова й букви нерідко пишуться різними кольорами й шрифтами? Так першачків навчають зльоту розпізнавати літери й «зчитувати» слова, як би вони не виглядали. А ще дітей просять читати слова рядками, колонками, згори вниз чи знизу вгору, через одне, певних кольорів тощо. Так тренують не тільки вміння розпізнавати букви, а й навичку свідомо концентрувати і, навпаки, розподіляти увагу.
На заняттях із математики діти презентуватимуть готовий навчальний проєкт «Геометричні фігури в довкіллі». Затим діти виконають вихідний тематичний селфі-аудит і зможуть порівняти його підсумки з результатами вхідного.
Обіцяємо, ваша дитина здивується, як багато вона опанувала за такий короткий час! Це додасть мотивації старанно навчатися й далі.
А наприкінці тижня першокласники розпочнуть вивчення нової теми вхідним селфі-аудитом. Його результат, ще раз наголосимо, не оцінює рівень знань дитини, а визначає стартову лінію у вивченні нової теми.
На уроках усесвіту в класі розпочнеться навчальний проєкт «У природи немає поганої погоди».
На заняттях з арттехнологій школярики вчитимуться розрізняти вокальну й інструментальну музику, виконають аплікацію з ниток, а також спробують спілкуватися без слів, виражаючи свої думки й почуття жестами.
Що варто взяти на олівець батькам
У межах вивчення предмета «Всесвіт» учитель організує екскурсію, під час якої діти навчатимуться розпізнавати об’єкти живої і неживої природи в довкіллі.
Класовод може провести батьківський патронат. На нього запросять батьків, чиї діти виявили нахил до музики чи малювання. Йтиметься про створення умов для розвитку здібностей дитини.
На уроках арттехнологій цього тижня знадобиться таке:
— нитки (що товстіші вони, то легше дітям виконувати поробку), ножиці, клей, серветка для витирання рук.
Вас може зацікавити
Батьки першокласників, певно, дивуються: дитині не задають домашніх завдань, водночас просять тата й маму щовечора хоч на кілька хвилин гратися із сином (донькою) «в школу». Чому дорослі в цій ситуації виступають не наставниками чи контролерами, а учнями? Відповідь — у статті
«Навіщо дитині навчати вас і лаксиків».
Поділіться цією сторінкою