Огляд навчального тижня №29: зростаємо екологічно свідомими
Ваші крилатики опанують основи дружньої до природи поведінки, дізнаються про вигоди, які вона дає, а також здобудуть багато нових корисних знань.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
У класі стартуватиме п’ятиденний соціокультурний проєкт, присвячений збереженню довкілля й вихованню дбайливого ставлення до багатств Землі. Діти отримають нагоду пригадати, що вивчили за рік про живу природу, а також відшукати багато нової, цікавої та корисної інформації про Землю. Для цього вони добиратимуть і вивчатимуть вірші, пісні, прислів’я, загадки, скоромовки, казки тощо з природоохоронних тем. Готуватимуть запитання й відповіді до бесіди про залежність здоров’я людини від екологічного стану довкілля.
На уроках англійської мови діти освоюватимуть нову тему, присвячену тваринам і місцям, де вони мешкають. До того ж школярики навчаться запитувати англійською, де хто або що перебуває, міститься, лежить, стоїть тощо, а також давати відповіді на такі запитання. Можете згодом потренуватися разом із ними!
Під час занять з української мови першокласники відточуватимуть уміння усвідомлено читати, виписувати з тексту необхідні слова й речення, а також навчаться будувати довгі зв’язні висловлювання (тобто складати усні твори).
Вивчаючи математику, крилатики відпрацьовуватимуть арифметичні дії з іменованими числами.
Уроки всесвіту будуть присвячені застосуванню на практиці набутих дітьми знань про живу природу.
Під час занять з арттехнологій діти виготовлять підставку для ручок із вторинних матеріалів. Навчатимуться відтворювати діалоги з літературних творів, добираючи відповідний до змісту й персонажів голос і регулюючи його гучність. Дізнаються про танець, особливості народного танцю, а також як розучувати й виконувати пісні.
Що варто взяти на олівець батькам
Цього тижня діти можуть побувати з віртуальною чи реальною (залежно від ситуації та можливостей школи) екскурсією до заповідника / зоопарку / ботанічного саду тощо й узяти участь в екологічній акції.
На уроках арттехнологій знадобиться таке: порожня вимита й висушена упакова з-під соку чи молока, кольоровий папір, клей, ножиці, різноманітний матеріал для оздоблення.
Вас може зацікавити
Кілька разів на день учитель перериває урок на фізкультхвилинку. Яку користь вони приносять школярам і чому щотижня комплекс вправ змінюється? Освітня система «Світ чекає крилатих» дбає передусім про інтереси дитини і її здоров’я. Сидіти 40 хвилин за партою — не найкорисніша для учня початкової школи справа. Та й залишатися весь цей час уважною й зосередженою на навчанні дитина фізично ще не здатна. Які переваги дістають діти від виконання комплексів вправ, поданих у кожному посібнику-журналі, читайте в статті
«Фізкультхвилинки: яку користь дають дітям усього п’ять хвилин незвичайних вправ».
Якщо дитина заявляє: «Я не хочу сьогодні йти до школи», — у неї є причина. І з її погляду — цілком поважна. Що ж мало статися, аби загалом слухняний і керований школярик сказав отаке? Хороші батьки не повинні ігнорувати таких заяв. Та як діяти, аби, з одного боку, не дати синові (доньці) змоги маніпулювати вами, а з другого — не образити його (її) та не залишити без підтримки в складному становищі? 5 порад батькам, як правильно реагувати в такій ситуації, дає публікація
«Що робити, якщо дитина не хоче йти до школи»
Ви, без сумніву, знаєте, як важливо утримуватися від імпульсного купування, заощаджувати гроші й ухвалювати раціональні фінансові рішення. Що ж, саме час навчити цього вашу дитину! Найкращий спосіб зробити це — залучаючи її до головних фінансових аспектів життя родини. П’ять порад, як на власному прикладі навчити сина (доньку) розумно розпоряджатися коштами й терпляче досягати фінансових цілей, читайте в матеріалі
«Навчіть школярика правильного поводження з грошима»
Поділіться цією сторінкою