Огляд навчального тижня №28: вирушаємо в мандрівку Всесвітом
Черговий дайджест підкаже, як батькам допомогти своїм окриленим школярикам підготуватися до занять і реалізувати новий проєкт.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
Виконуючи соціокультурний п’ятиденний проєкт «Космічна подорож», першокласники добиратимуть літературні твори, цитати, пісні, цікаві факти про космос. Можливо, вашому синові / доньці знадобиться допомога дорослого, щоб видрукувати текст або ілюстрацію для проєкту.
Уроки англійської мови будуть присвячені темі космосу й космічних польотів. Крилатики опанують нові корисні для щоденного спілкування слова й вирази, вдосконалюючи водночас вимову деяких звуків.
На уроках математики першачки відпрацьовуватимуть арифметичні дії з числами в межах сотні.
Стартує навчальний проєкт «Що? Де? Коли? — гра знавців довколишнього світу» із предмета «Всесвіт». У його межах діти систематизуватимуть і коригуватимуть свої знання про неживу природу. Школярі добиратимуть запитання з науково-популярних фільмів, дитячих енциклопедій тощо.
Під час занять з арттехнологій першокласники створять рельєф із пластиліну; дізнаються багато цікавого про сучасні дитячі пісні. Ознайомляться з тим, як у літературі створюють картини природи, і навчаться описувати пейзажі словами.
Що варто взяти на олівець батькам
Учитель може запропонувати екскурсію до планетарію або вечірню прогулянку (разом із вами, батьками), під час якої діти спостерігатимуть за небом.
На уроках арттехнологій знадобиться таке: пластилін, дощечка для роботи із цим матеріалом, стеки, серветки.
Вас може зацікавити
Хороші мультфільми не лише розважають дітей, а й навчають їх. Вони показують різні моделі поведінки — як позитивні, які варто наслідувати, так і негативні, яких слід уникати. Діти бачать, що правильні вчинки винагороджуються, хоча й не завжди миттєво. Окрім очевидної користі для малечі, дослідження психологів виявили, що коли дорослі приєднуються до перегляду дітьми анімаційних стрічок, вони здобувають несподівані переваги! Докладніше розповість стаття
«Чому батькам варто якнайчастіше дивитися мультики разом із дитиною».
Вашій дитині бракує наполегливості — чи вона занадто вперта? Ця якість, що виявляється в здатності людини займатися чимось упродовж тривалого часу, — виражено в різних дітей різною мірою. Визначити нинішній рівень наполегливості вашої дитини, спрогнозувати, з якими труднощами у вихованні вам доведеться через це стикатися частіше й, головне, як успішно долати ці виклики, допоможе матеріал
«Між безвольністю та зацикленістю: виховуємо в дитини здорову наполегливість»
У посібниках освітньої системи «Світ чекає крилатих» дуже багато завдань, які учні мають виконувати не самостійно, а в складі групи. Упродовж кожного шкільного тижня діти працюють над колективним соціокультурним (пізнавально-творчим і виховним) проєктом. Словом, принаймні половину часу в класі школярики працюють парами, у групах чи всім класом. З якою метою школа навчає дітей доходити згоди й співпрацювати, які вигоди дає хлопчикам і дівчаткам розвиток цих умінь, а також про роль родини в цьому процесі розповість публікація
«Як виростити з дитини хорошого командного гравця»
Поділіться цією сторінкою