Огляд навчального тижня № 19: здобуваємо знання, розвиваємося всебічно
Ваші діти досліджуватимуть нові теми, опановуватимуть нові поняття й братимуть участь у важливих виховних заходах.
Нагадуємо: подана інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої системи «Світ чекає крилатих».
Чого чекати від шкільного тижня
У класі стартує соціокультурний проєкт «Суд над поганими звичками», який діти презентуватимуть традиційно наприкінці п’ятиденки. У класі відбудуться виховні заходи на теми безпеки дорожнього руху, основ убезпечення від зловмисників, правил особистої гігієни. Діти вивчать комплекс вправ для запобігання сколіозу й зняття втоми очей.
Уроки математики буде присвячено розв’язуванню задач на знаходження місткості, а також вивченню маси й одиниць її вимірювання.
Заняття з англійської мови охоплюватимуть тему здоров’я. Школярики вивчатимуть назви частин тіла й різноманітних дій.
Під час занять з арттехнологій діти досліджуватимуть зв’язок театрального мистецтва з іншими видами мистецтв; дізнаються, як музикою можна виражати почуття; а ще сконструюють масажний килимок із кілець.
Клас відвідає медичний працівник, щоби перевірити, чи не мають учні проблем зі здоров’ям очей, хребта тощо. За результатами огляду медик разом з учителем підготують індивідуальні рекомендації для батьків кожного школярика.
Що варто взяти на олівець батькам
Радимо приділити більше уваги дитині, коли вона ділитиметься новими знаннями з математики. Важливо, щоби крилатик добре запам’ятав, що означають нові терміни, і не плутався в них. Отож створюйте вдома ситуації, у яких він міг би попрактикуватися!
На уроках арттехнологій знадобиться таке: кільця з пластикових пляшок (ті, які залишаються на горлечку, коли відкручуємо кришечку), або кільця, нарізані дорослими з гумової покришки для велосипеда (вже не потрібної), картонних циліндрів (втулок) від паперових рушників, фольги, або кільця для штор; ножиці й товсті нитки.
Вас може зацікавити
Одна з найприкріших звичок, яких може набути дитина, - нецензурна лайка. Школярик із невинним виглядом матюкнувся у вашій присутності чи обізвав однокласника словом «не для друку»? Це прикро, але не кінець світу. Батьки легко можуть упоратися з проблемою, якщо виявлять трохи терпіння та самоконтролю. Дізнайтеся, у яких ситуаціях діти лаються, навіщо вони це роблять і як діяти вам, аби допомогти школярикам позбутися цієї шкідливої звички, зі статті
Як відучити дитину лаятися: кілька секретів досвідчених батьків До речі, там описано кілька оригінальних і схвалених педагогами покарань за лайку😉.
Кошмар кожного з батьків: незнайомець підходить до вашої дитини й просить кудись піти / поїхати з ним, обіцяє солодощі чи подарунок, пропонує познайомити із цікавим хатнім улюбленцем тощо. Це цілком реальна загроза, яка може мати руйнівні наслідки. Важливо навчити сина чи доньку не приймати жодних пропозицій від чужих (а також знайомих, які ще не заслужили вашої довіри) людей. Зробити це допоможе наша публікація
«Як навчити дитину відмовлятися від ласощів і запрошень незнайомців».
Коли ми вимагаємо від 7–10-річної дитини певної поведінки, то схильні забувати, що її тіло, мозок і зір не зовсім такі, як у дорослої людини. Крім того, дорослі постійно забувають, що молодший школяр не має життєвого досвіду — скарбнички повчальних історій і відповідних висновків. У нього немає в запасі кейсів, які б підказували, чим може закінчитися та чи та ситуація, які наслідки матиме певна дія. Тож аби перетворити крилатика на обережного й завбачливого пішохода, замало змусити його просто запам’ятати правила дорожнього руху! Стаття
«Як навчити дитину обережної поведінки на дорозі» допоможе вам виробити в сина чи доньки правильну поведінку й заохочувати його (її) й далі додержувати усіх необхідних правил безпеки.
Поділіться цією сторінкою