Огляд навчального тижня №9: дізнаємося більше про рідну країну
Починається друга чверть шкільного року. Дізнайтеся, які нові проєкти й інші цікаві виклики підготували автори навчальної програми «Світ чекає крилатих» вашим дітям.
Чого чекати від навчального тижня
Четвертокласники впродовж цієї п’ятиденки створюватимуть карту-візуалізацію «Країна моєї мрії». На ній кожен учень позначить міста й місця, де хотів би побувати. Обов’язково ознайомтеся з результатом проєкту: можливо, влітку можна буде влаштувати сюрприз і звозити родину в одне із цих місць? А ще вчитель організує в класі дискусію про ціну хвилини в країні. Хороший привід для дітей не лише дізнатися, скільки всього відбувається в Україні за 60 секунд, а й поліпшити власну пунктуальність!
На заняттях із математики четвертокласники розпочнуть лічбу в межах мільйона. Засвоїти новий матеріал їм допоможе навчальний проєкт «Населення міст-мільйонників України», що дасть дітям змогу закріпити навички роботи з 6- й 7-значними числами, а на додачу дізнатися багато цікавих фактів.
Ще один навчальний проєкт стартує на уроках всесвіту — «Зміни земної поверхні (виверження вулканів, робота вітру, води), їхні причини й наслідки. Землетруси». Він сприятиме вивченню основ фізичної географії Землі. А ще цього тижня діти обговорюватимуть, що таке життєві цінності, успіх і які його чинники.
На уроках арттехнологій школярики навчаться основ роботи з електронними картами (навігаторами). Створюватимуть мотанку-оберіг «Лелека», а також диво-посуд, оздоблюючи його орнаментом-бігунком. А ще ознайомляться з народними танцями.
Що варто взяти на олівець батькам
По змозі вчитель організує екскурсію до місцевого музею: історичного, краєзнавчого тощо.
На уроках арттехнологій дитині цього тижня знадобиться таке:
— паперові серветки, аркуш паперу (для чернетки), котушкові нитки червоного кольору, маркер, ножиці;
— глина, солоне тісто або пластилін, стеки, дощечка; гуаш, клей ПВА чи акрилова гуаш, пензлик №2, склянка-непроливайка.
Вас може зацікавити
Синові (доньці) важко зрозуміти певний текст? Існують ефективні техніки читання, які він здатен (вона здатна) опанувати й використовувати, щоб полегшити собі здобуття нових знань, а також просто отримувати задоволення від книжок. Дізнайтеся, як навчити школярика читати уважно й вдумливо, краще засвоювати інформацію і швидше виконувати домашні завдання, зі статті
«Як вивчальне читання може покращити успішність вашої дитини».
Коли школярик попросить вас допомоги зі шкільним краєзнавчим проєктом, він сподіватиметься на змістовну розповідь про рідне місто, село, вулицю. Якщо ви живете не в місті-мільйоннику чи туристичній принаді, напрошується відповідь: «А що тут знати? У нас немає нічого особливого». Однак «особливе» можна знайти навіть на найменшому хуторі! Треба просто знати, де і як шукати інформацію. Допоможе в цьому публікація на нашому сайті
«Краєзнавство для зайнятих батьків».
Мрієте, щоб ваша дитина стала успішною в цьому мінливому світі? Тоді допоможіть їй дослідити й розвинути свої творчі здібності. А як це краще робити, підкаже матеріал
«Розвиваємо творчі здібності: 10 порад для виховання юного винахідника».
Поділіться цією сторінкою